Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#31 2016-07-11 21:44:58

katerina

Re: RELACJA - Feel Porto :)

Magi to rzeczywiście Twoje najlepsze zdjęcia (z tych,które widziałam) !!!
Miasto z klimatem,te azulejos,te stare kamienice...wszystko super smile
Pogoda cudaśna !!! Bea ma rację,warunki atmosferyczne podstwa do dobrych fotek super
Ja to w ogóle nie robię zdjęć,jak nie ma słońca,no chyba,że muszę...

 

#32 2016-07-11 21:57:30

hyde

Re: RELACJA - Feel Porto :)

Dzięki Kasia big_smile Powiem szczerze, że ja nigdy nie jestem zadowolona ze swoich zdjęć tym bardziej miło słyszeć, że się podobają wink A Porto ma klimat, a jakże big_smile Wczoraj na finale Euro powiedziałam do M, że jak Portugalia wygra to polecimy do Porto alejaja
No i może to jest metoda, nie ma słońca nie robię fot tongue

 

#33 2016-07-11 22:16:25

katerina

Re: RELACJA - Feel Porto :)

Ja też prawie nigdy nie jestem zadowolona ze swoich zdjęć big_smile
Staram się robić wyłącznie w słoneczku,ale nie zawsze da radę...
No po wczorajszej wygranej Portugalii też pomyślałam,że fajnie byłoby tam znowu,właśnie teraz być kibic
I choć meczyk średni tzw...więcej płaczu i lansu niż gry,ale...piłka sama nie wpadła smile
Należy Im się...chociażby za przegraną z Grecją 10 lat temu w Portugalii z tym samym trenerem zresztą...paradoksalnie...tak,jak teraz przegrała Francja u siebie...

P.S.Jeśli okaże się kiedyś,że Porto nie jest takie piękne,jak u Ciebie na fotkach to będzie reklamacja tongue big_smile

 

#34 2016-07-11 23:23:20

Antenka

Re: RELACJA - Feel Porto :)

Hyde kochana -dzięki za cudny spacer po Porto buziak foty przepiękne  i klimatyczne i masz być dumna a nie niezadowolona wink

 

#35 2016-07-12 00:37:52

Kolka

Re: RELACJA - Feel Porto :)

Hyde - a co Ty chcesz od tych zdjęć??? wow Nie jestem zwolenniczką miast, ale jest kilka wyjątków i na pewno Porto chciałabym zobaczyć...poprzewracane wieże Eiffla, klimatyczne uliczki - cudnie tam!
A! I też już z Twoich zdjęć znalazłam swoją pocztówkę wink ale inną niż Ty wink Nie wiem jak się cytuje zdjęcia bang

 

#36 2016-07-12 12:59:26

AniaMW

Re: RELACJA - Feel Porto :)

Hyde, Twoje fotki Porto, i przed- i podczas zachodu po prostu wymiatają...
urocze! Dzięki za wnikliwą penetrację mojego ulubionego miasta z P big_smile

 

#37 2016-07-12 21:08:34

hyde

Re: RELACJA - Feel Porto :)

 

#38 2016-07-12 22:09:47

mabro

Re: RELACJA - Feel Porto :)

Hyde, jak możesz narzekać na takie piękne zdjęcia wow Ja ze swojego pobytu w Porto mam parę niewyraźnych fotek z czarnym niebem w tle - to dopiero jest porażka placze
Fajnie się z Tobą zwiedzało smile

 

#39 2016-07-14 18:54:14

hyde

Re: RELACJA - Feel Porto :)

Mabro dzięki big_smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh