Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#76 2016-07-11 21:34:50

piea

Re: RELACJA - Norwegia - Rejs do norweskich fiordów z Rainbow Tours

mabro, wspaniałości nam tu zapodajesz! Cudne foty i pogoda ja ta lala!!! smile
(Nam niestety Dalsniba strzeliła pogodowego focha i to całkowiecie! tongue )
Czytam i patrzę i oglądam.... i podziwiam i tęsknie za tą zbawienną norweską pogodą, bo to co u nas dzisiaj było - to masakra jakas - no jak żyć? smile , ale już po burzy i deszczach i się od razu przyjemniej zrobiłosmile

 

#77 2016-07-12 00:15:12

Kolka

Re: RELACJA - Norwegia - Rejs do norweskich fiordów z Rainbow Tours

Jestem i ja Gosiu. I wiesz co...nie wiem co napisać, normalnie mnie zatkało. JAK JA KOCHAM GÓRY!!!!!!
Pięknie tam super A krótkie spodenki wymiatają smiech Ja kiedyś jeździłam na nartach w krótkim rękawku, ale na pomysł spodenek nie wpadłam smiech

 

#78 2016-07-12 08:35:18

piea

Re: RELACJA - Norwegia - Rejs do norweskich fiordów z Rainbow Tours

 

#79 2016-07-12 13:34:31

AniaMW

Re: RELACJA - Norwegia - Rejs do norweskich fiordów z Rainbow Tours

Każdy ma swoje miejsce na ziemi...
My oboje z mężem najbardziej kochamy Norwegię! ... i podobne klimaty w innych częściach świata.
Jednak chętnie zwiedzamy też inne miejsca smile
A Twoje -Ala - relacje z Madery zdecydowanie zainspirowały nas do wyjazdu również na tę wyspę (w.w.w. - jak ją kiedyś trafnie określiłaś) big_smile
Fajnie, że mamy taki portal, na którym możemy dzielić się wrażeniami i wzajemnie nakręcać winkwinksmile
Uściski dla Wszystkich Travelmaniaków!!!

 

#80 2016-07-13 06:20:45

oscar

Re: RELACJA - Norwegia - Rejs do norweskich fiordów z Rainbow Tours

O tak! Norwegia jest piękna. To kraina która jest w czołówce moich ulubionych miejsc w Europie. smile
Równie ogromne wrażenie zrobiła na mnie Bawaria i Tyrol.
Jednak pierwsze miejsce ma Turcja z niekoniecznie europejskim terytorium, ale tak blisko że zaliczam. smile smile
Na zwiedzanie Turcji poświęciłem już 5 tygodni i jeszcze nie wszędzie trafiłem.
Mabro – fajnie się czyta i ogląda. Niby znajome miejsca, ale Twoim okiem trochę inne, ciekawsze. Czasem się łapię: kurcze, to było.. widziałem.. czego tego nie pstryknąłem… takie ładne…

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh