Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-06-26 21:12:47

piea

Pozdrowienia z Krainy Trolli i Wikingow:)

Serdeczne usciski dla wszystkich Travelmaniakow z przepieknej Norwegii przesylaja ala z malzowinkiem
PS. powolutku konczy sie nasza przygoda w tej cudnej Krainie, dzisiaj jestesmy w cudnym Bergen, ale jeszcze tylko 2 dni i wracamy do rzeczywistosci.
Usciski i do zobaczyska ( zdjec) po powrocie, Ala

 

#2 2016-06-26 21:15:26

katerina

Re: Pozdrowienia z Krainy Trolli i Wikingow:)

Alicja-dzięki i pozdrowionka smile A ja właśnie na innym wątku spytałam Anię,czy udało Wam sie spotkać? smile
Korzystajcie z ostatnich dni papa

 

#3 2016-06-26 21:42:05

AniaMW

Re: Pozdrowienia z Krainy Trolli i Wikingow:)

Dzięki Ala smile
No cóż, namnożyło nam się ostatnio wątków z Norwegii...
Nie udało nam się spotkać w N - spotkamy się na tm big_smile
Czekam na Twoje wrażenia i fotki - domyślam się, że jedne i drugie będą wspaniałe smilesmilesmile

 

#4 2016-06-29 09:28:18

oscar

Re: Pozdrowienia z Krainy Trolli i Wikingow:)

Dzięki Ala.
Z niecierpliwością czekam na Twoja "Drogę Atlantycką"
ps.
a co do ilosci wątków, to może warto by było wyjąć Norwegię z "Pozostałe kraje europejskie"

 

#5 2016-06-29 09:34:54

roman_gor

Re: Pozdrowienia z Krainy Trolli i Wikingow:)

Czekamy na  fotki. Będziemy wspominać miejsca, w których też byliśmy. Pozdrawiamy :-)

 

#6 2016-06-29 09:41:26

malina

Re: Pozdrowienia z Krainy Trolli i Wikingow:)

Pozdrawiam i życzę udanego pobytu na "Północy" naszego globu..

 

#7 2016-06-29 11:05:59

Fresh

Re: Pozdrowienia z Krainy Trolli i Wikingow:)

Witaj Ala smile
Super, fajnie. Udanego wyjazdu i dużo fajnych fotek, które chętnie zobaczymy wink

 

#8 2016-06-29 23:59:30

piea

Re: Pozdrowienia z Krainy Trolli i Wikingow:)

wróciliśmy cali i zdrowi, pełni wrażeń i wspomnień z tego przepięknego kraju; bardzo dziękujemy Wam za pozdrowionka; na zdjęcia, a tym bardziej na Relację trzeba będzie niestety trochę  poczekać (nie ta pora roku na takie rzeczy smile , ale na brak Norwegii na TM nie możecie przeciez narzekać tongue , więc czekanie nie będzie "bolesne".

 

#9 2016-06-30 05:50:04

oscar

Re: Pozdrowienia z Krainy Trolli i Wikingow:)

W takim razie siadamy w kąciku i czekamy smile Catering będzie, czy zabierać swoje jaja na twardo?? smile

 

#10 2016-06-30 14:59:31

kawusia6

Re: Pozdrowienia z Krainy Trolli i Wikingow:)

Dzięki Alu- jestem pewna, że relacja będzie super...zdjęcia też. Ja wkrótce będę przemierzać szlaki Maroka smile

 

#11 2016-06-30 19:04:46

Antenka

Re: Pozdrowienia z Krainy Trolli i Wikingow:)

Witaj Ala z Małżonkiem powróceni smile Najważniejsze,że wróciliście zadowoleni smile Poczekam spokojniutko na relację smile

 

#12 2016-07-03 09:16:53

piea

Re: Pozdrowienia z Krainy Trolli i Wikingow:)

Oskar, catering-cateringiem, ale własne jaja- to zawsze warto miec przy sobie smile
Antenka, pewnie coś sklecą, ale nie prędko....
Kawusia, norweska relacja bedzie pewnie krótka i jak na mnie - dość pobieżna smile - o tym kraju wszystko juz napisała wcześniej nasza Ania, więc nie bedę się tu wygłupiać i tworzyć laboratów ...tongue; opiszę tylko krótko nasze własne wrażenia i tyle.
Pozdrawiam

 

#13 2016-07-10 03:47:52

kangur

Re: Pozdrowienia z Krainy Trolli i Wikingow:)

Kurcze, wystarczy na parę tygodni wyjść z obiegu a tu Ala, nie dość, że w Norwegii była, to już nawet wróciła hmm ale pozdrawiam serdecznie z zimnego, mokrego i wietrznego, acz zielonego,  Połudnowego Kangurowa smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh