Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2016-04-22 23:01:07

Antenka

Re: RELACJA - ODWIEDZINY U NEMO

Oskar- podczas naszego pobytu praktycznie zero fal, przez pierwsze dwa dni trochę powiewało, a potem morze prawie stół wink Cały czas wywieszona zielona flaga. Ale jak są silne wiatry to fale są, po rozmowach z tambylcami, 2 tyg. wcześniej jak bardzo mocno wiało, nie wpuszczali do wody, więc jesienią i zimą może się zdarzyć,że będzie wywieszona czarna lub czerwona flaga.
Kąpiących się nie widać, bo generalnie o takiej porze fociłam,że nikogo nie było w wodzie wink jakoś generalnie nie lubię focić tłumu wink więc na zdjęciach wygląda,że hotel pusty alejaja Łagodniejsze wejście do popluskania jest mniej więcej w połowie zatoczki, również bezpieczne dla dzieci. Więcej piaseczku, i płycizna. Tam najczęściej byli rodzice z dziećmi.
Do łączki z żółwiami na oko jest ok. 15, 20 min płynięcia w lewo, czasem można na żółwia się natknąć wcześniej.
Na pewno warto zorganizować wyskok na Abu Dabbab, opcja również dostępna w hotelu, proponują na plaży, my nie dotarłyśmy, bo już nam zabrakło czasu.Koleżanka nurkowała z innym centrum niż hotelowe,a ja jej towarzyszyłam na snurki, więc 3 dni praktycznie byłyśmy poza hotelem. A na miejscu wystarczała nam przyhotelowa rafa smile
Myślę,że ci sensownie odpowiedziałam wink Jak ci coś jeszcze się nasunie, to pytaj śmiało wink
Takiego dna jak w Brayce do tej pory w Marsa nie widziałam wink

 

#17 2016-04-22 23:37:23

Antenka

Re: RELACJA - ODWIEDZINY U NEMO

Ostatnio edytowany przez Antenka (2016-04-22 23:38:38)

 

#18 2016-04-23 08:27:03

oscar

Re: RELACJA - ODWIEDZINY U NEMO

Teraz to już mamy pełne info. smile

 

#19 2016-04-23 12:44:01

katerina

Re: RELACJA - ODWIEDZINY U NEMO

Eeeee tam Anetka landszafty z Mazur lepsze tongue alejaja super

 

#20 2016-04-23 14:30:20

Lenusia

Re: RELACJA - ODWIEDZINY U NEMO

 

#21 2016-04-24 10:28:29

Antenka

Re: RELACJA - ODWIEDZINY U NEMO

Kati- super alejajaalejaja Te są po prostu inne inaczej wink No niestety, słonko zachodziło na pustynię, więc jest jak jest wink
Lenusia- buziak jeszcze trochę będzie wink

 

#22 2016-04-24 12:14:45

Antenka

Re: RELACJA - ODWIEDZINY U NEMO

 

#23 2016-04-25 09:05:40

Antenka

Re: RELACJA - ODWIEDZINY U NEMO

 

#24 2016-04-25 09:20:43

Antenka

Re: RELACJA - ODWIEDZINY U NEMO

 

#25 2016-04-25 09:42:23

malaria

Re: RELACJA - ODWIEDZINY U NEMO

Anetko nie labidź, dobre foty strzelasz.
Niby na Marsie jest takie zadupie a jest co robić nawet 14 dni.
Powiedz mi Kochana, czy nadal mają tam tak cholernie drogie fakultety?
Pamiętam, że za całodzienny rejs w Sharm czy HRG płaciłam 20-25 USD a w Marsa chcieli 80 USD.

 

#26 2016-04-25 09:46:58

oscar

Re: RELACJA - ODWIEDZINY U NEMO

iiitam, a co tu fajnego? Kupa kamiorów i jakieś porąbane rybki. Strach by było zjeść! smile smile
a tak na poważnie.
Z tymi chęciami do foto mam tak samo. Zdarzało się tak, że jadąc do Egiptu aparat zostawał w domu

 

#27 2016-04-25 11:16:54

Bea37

Re: RELACJA - ODWIEDZINY U NEMO

Anetko cudowne wakacje w środku zimy! I ten Bałtyk jezyk taki cieplutki. Uwielbiam wakacje egiptowe.

 

#28 2016-04-25 16:04:52

Antenka

Re: RELACJA - ODWIEDZINY U NEMO

Malaria wink alejaja
Ja tam lubię zadupia, a Marsa szczególnie wink Pewnie,że jest co robić, każdy może znaleźć coś dla siebie, można też nie robić nic i przerzucać się na leżaku z boku na bok wink
Co do cen- Marsa zawsze było dużo droższe niż HRG czy SSH, a z tego względu,że właśnie jest hotel i pustynia, i miejscowych biur jak na lekarstwo.A teraz jeszcze doszło brak turystów, więc w ogóle mało co funkcjonuje.
Fakultety dostępne od rezydentów- ceny się nie zmieniły, drogo.
Jedynie centra nurkowe zostały, choć też jest ich niewiele.
Ja robiłam za ,,osobę towarzyszącą" koleżanki na nurkach- więc płaciłam 50 Euro za całodniowy rejs łodzią, a za snurki z brzegu nie policzyli mi nic, czym byłam mile zaskoczona smile Normalnie koszt 10,15 Euro. Koleżanka miała pakiet nurkowy.
Miałyśmy już wcześniej to dogadane, więc zbytnio nie interesowałam się cenami.
W hotelu, na plaży też proponowali ale też nie wiem za ile.
Generalnie potaniało i już można negocjować ceny, bo kiedyś w ogóle nie było o tym mowy wink
Za quady płaciłyśmy 25$ za łeb( 4 h po pustyni), ale wiem,że Niemcy za to samo płacili po 40,50 Euro wink Ale byłyśmy twarde w negocjacjach + 1 czekolada Wedla i paczka m&m-sów alejajaalejaja

 

#29 2016-04-25 16:09:20

Antenka

Re: RELACJA - ODWIEDZINY U NEMO

Oskar- super alejajaalejaja no pewnie,że co tam fajnego alejaja Rybki jak rybki ale parę razy nawet rekinek był wink mały to mały ale ząbki tak samo ostre alejaja Ja rybek nie jem, nie ze strachu tylko nie lubię wink
Bea- buziak Taki ,,Bałtyk" to ja też uwielbiam wink

 

#30 2016-04-25 16:21:50

oscar

Re: RELACJA - ODWIEDZINY U NEMO

Taki prawdziwy "Bałtyk" z piaskiem, z falami, na boso bez kamieni, ale z cieplutka wodą i pewna pogodą, znajdziecie w zatoce Abu Dabab, np hotel Malikia.
Co wcale nie wyklucza pływania na rafie czy też z żółwiami. Te macie na 100% każdego dnia.
Na Dolphin Haus prawie zawsze były rekinki rafowe i to wcale nie takie małe. Raz się nawet trafił żarłacz białopłetwy

Ostatnio edytowany przez oscar (2016-04-25 16:25:15)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh