Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#76 2016-04-17 00:39:52

mabro

Re: RELACJA - Z wyspy na wyspę ... czyli wycieczka objazdowa z Itaki (Wysp

Luna1803, Patka bardzo dziękuję za miłe słowa smile Cieszę się, że spodobały się Wam WZP i chcecie tam pojechać. Oczywiście chętnie odpowiem na pytania. Nie wiem natomiast kiedy napiszę relację z drugiego wyjazdu na Wyspy bo miałam ostatnio trochę problemów i zrobiły mi się we wszystkim ogromne zaległości bang  Muszę też dokończyć opisywanie Norwegii smile

Serdecznie pozdrawiam wielbicieli Wysp Zielonego Przylądka!

Ostatnio edytowany przez mabro (2016-04-17 00:41:54)

 

#77 2016-04-18 22:05:41

Soniza89

Re: RELACJA - Z wyspy na wyspę ... czyli wycieczka objazdowa z Itaki (Wysp

Ja co do wysp mam mieszane uczucia . Pamietam jak ten kierunek pojawil sie w ofercie Itaki , to bardzo bylam zainteresowana . Nie wiem moze  ze wzgledu na cene bo byly dosyc tanie a egzotycznie brzmialy . A jak w styczniu znalazlam bilet za 200 euro to moja druga polowa strasznie byla za tym zeby sie tam wybrac  a ja zas nie . Bo jakos bardzo mi sie z Kanarmi zaczely kojarzyc , a dla mnie Kanary to ostatecznosc . No i jeszcze jeden powod strasznie bylam napalona na te wymarzone Karaiby wiec wybralam Curacao smile...Ale Twoja relacja jest super smile I mysle ze jednak kiedys tez zawitam na WZP smile

 

#78 2016-06-16 00:16:17

katerina

Re: RELACJA - Z wyspy na wyspę ... czyli wycieczka objazdowa z Itaki (Wysp

Mabro czesc
Ja podobnie,jak Patka mam nadzieję na Twoją relację z pobytu na Sal smile

 

#79 2016-06-30 00:13:56

mabro

Re: RELACJA - Z wyspy na wyspę ... czyli wycieczka objazdowa z Itaki (Wysp

Katerina, kiedyś pewnie napiszę relację z pozostałych WZP ale teraz muszę dokończyć relację z rejsu do Norwegii smile
Serdecznie zapraszam do jej obejrzenia smile

Ostatnio edytowany przez mabro (2016-06-30 00:14:39)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh