Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-03-03 22:21:42

zbutanaespane

PODRÓŻ PO EUROPIE - SZUKAM TOWARZYSZA / TOWARZYSZKI

Cześć smile

Mam 23 lata i jestem studentem (obecnie na urlopie dziekańskim). Postanowiłem wyruszyć w podróż, nie da sie ukryć szaloną i na pół spontaniczną. Pomijając fakt że będzie to moja pierwsza wyprawa w świat, planowałem już parę lat temu wystartować ale nie poczyniłem żadnych dalszych kroków i tym samym nadeszła w końcu pora.

Teraz bomba uwaga .W dużym skrócie na początku kwietnia planuje wyruszyć w podróż pieszo z Polski do Hiszpanii nad sam północny fragment Oceanu Atlantyckiego. Wiem, brzmi jak szaleństwo i rozumiem że dla większości ludzi którzy biorą udział w wyścigu szczurów za karierą jest to istna fantasmagoria, ale ludzie od wieków podróżowali pieszo a przez uzależnienie od komfortu w dzisiejszych czasach zapomnieliśmy o wielu kwestiach tj. rozwijanie zainteresowań. Dlaczego zamierzam to zrobić ? Po pierwsze przygoda - to jest chyba kluczowy powód. po drugie lubię chodzić i poznawać nowych ludzi.

Jak wiadomo najlepiej podróżuje sie w towarzystwie, więc w tym punkcie zmierzam do zasadniczej kwestii. Jeżeli znajdzie się chętny / chętna do wspólnej wyprawy, a więc osoba chętna przygody i niebojąca sie wyzwań to proszę pisać na maila lub na facebooka.  Wszelkich szczegółowych informacji udziele po skontaktowaniu sie ze mną

Mail:                   zbutanaespane@wp.pl
Facebook:        www.facebook.com/marcin.yo.7

 

#2 2016-03-04 10:39:11

papuas

Re: PODRÓŻ PO EUROPIE - SZUKAM TOWARZYSZA / TOWARZYSZKI

Madryt to jakieś 2500km. Ile dziennie można przejść?? Jakieś 30km. To trzy miesiące w jedną stronę samej drogi. Więc albo autostop albo rower. Chyba, że w stwierdzeniu pieszo jest zawarte - jak się da i uda, a nie stricte pieszo. A chyba coś po drodze chciałbyś zobaczyć i zwiedzić?? Ciekawych miejsc jest od groma. I gdyby w wybranych spędzić na zwiedzaniu tylko 2 dni to znowu sporo czasu. Mimo mojego sceptycznego podejścia życzę powodzenia w realizacji planu. No i trochę kasy to pochłonie, bo żyć choćby najskromniej przez kilka miesięcy za euro jednak trzeba; i to też niezłe wyzwanie.

 

#3 2016-03-04 11:28:11

oscar

Re: PODRÓŻ PO EUROPIE - SZUKAM TOWARZYSZA / TOWARZYSZKI

Oj! Papuas jaki ty jesteś przyziemny! smile Nie słyszałeś o butach siedmiomilowych? kijach samobijach? stoliczku nakryj się?!

 

#4 2016-03-04 18:22:06

katerina

Re: PODRÓŻ PO EUROPIE - SZUKAM TOWARZYSZA / TOWARZYSZKI

Hardcorowo,ze tak powiem smile super "Jesli mozesz,o czym marzyc to potrafisz,tego dokonac" wink Powodzeina!!!
Oscar smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh