Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#136 2016-03-01 19:58:37

Bea37

Re: RELACJA - Ale Sajgon ?!

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Bea37 (2016-03-01 19:59:04)

 

#137 2016-03-01 21:24:01

malginia

Re: RELACJA - Ale Sajgon ?!

 

#138 2016-03-01 21:25:22

malginia

Re: RELACJA - Ale Sajgon ?!

 

#139 2016-03-01 21:39:28

katerina

Re: RELACJA - Ale Sajgon ?!

Malginia super Pozdrawiam pozytywne laseczki wink Bea buziak Gosia buziak

Ostatnio edytowany przez katerina (2016-03-01 21:57:07)

 

#140 2016-03-01 21:42:09

Antenka

Re: RELACJA - Ale Sajgon ?!

Malginia, Bea- super piwo
No i widać,że było młodzieżowo, % i na luzie super smile

 

#141 2016-03-13 08:19:43

Lenusia

Re: RELACJA - Ale Sajgon ?!

Bea doczytałam,dziękuje bardzo za relacje wink
Sajgon OK,Hoi An wieczorem rewelka wink Reszta... bez towarzystwa,tylko sam na sam,trasa nie dla mnie,nie umiałabym ze sobą tam nic zrobić big_smile  Hoi An był na mojej liście + Ha Long,ale teraz jak wyszła mi zamiana Ha Long na El Nido,to myślę,że już do Wietnamu w tej kolejności nie zawitam wink chyba jak dla mnie niestety.....  roll
A co do Etihad,to jak słyszę,to robi mi się nie dobrze,miałam z nimi przeboje w Abu Dhabi zly  zresztą opisane przeze mnie na innym F., (może pamiętasz) kiedy leciałam z Taj,właśnie też zgubili mi bagaż,ale już w stronie powrotnej.Tak czy inaczej,jeśli lecisz tymi liniami i nic się nie stanie,to jest OK,ale jeśli coś pójdzie nie tak,to MASAKRA!!!! wink Teraz te linie omijam z daleka,nawet ceny promocyjne biletów mnie za nic w świecie nie przekonają z tej linii skorzystać ! 

Zaczynam zastanawiać się czy to reguła lecieć do Azji lub spowrotem z przebojami??? Zaczynam się martwić   wow zwłaszcza że za "chwilę" mam lot w kierunku Azjatyckim  roll

 

#142 2016-03-13 15:15:18

Bea37

Re: RELACJA - Ale Sajgon ?!

Lenuś, Wietnam bardzo mi się podobał i czułam się tam wspaniale! Jeszcze muszę tam wrócić aby pojechać do Sapy i zobaczyć Ha Long!
No niestety Etihed mnie nie zachwyciło i to już od samego początku ! Nie mogła się odprawić przez internet, bo zaczynałam lot z Air Berlin i niestety strona air Berlin mnie odrzucała bo nie rozpoznawała nr rezerwacji, a w Etihad nie mogłam się odprawić bo: bo nie smile
Do tego ten Tegel - jak kurnik i powiem Ci , że też raczej będę omijać z nimi loty.

Ty masz teraz super połączenie lotnicze na Filipinki! Jak Ty to wynalazłaś ?!

 

#143 2016-03-14 08:01:19

Lenusia

Re: RELACJA - Ale Sajgon ?!

Bea no nie źle musiałam napocić,ceny ciągle się zmieniały,śledziła wyszukiwarki i ciągłe zmiany "data wylotu".A to że bukowałam wszystko przez pośrednika( nie posiadam karty,dla tego sama nie mogę niczego zabukować),to musiałam na bieżąco trzymać rękę na pulsie,jak już coś się znalazło,to było zaklepane na pare dni,a później znów kombinacja,jak coś wpadło tańszego,no to odnowa....
A wyszukuje zawsze w wyszukiwarkach wpisuje Kraków lub Katowice wink no w ostateczności wpisywałam Wa-wa i Praga,ale w tym momencie kiedy klepałam Kraków,to Wa-wa mi wyskoczyła innymi liniami lotniczymi o prawie 1000 zł drożej wink  Wiesz że ja wygodnicka jestem big_smile długie stopy i mase przesiadek,no bo bilet za groszę,to nie dla mnie.Wiecej się umęczę niż pożytku oszczędzania przy tym.Poza tym kiedy mam długo siedzieć na lotnisku,to w knajpie przepije i przejem więcej w oczekiwaniu na następny lot big_smile no i sam dojazd do odległego miejsca,nocleg w jakimś może jeszcze hotelu,to tak na prawde na jeden ciul wychodzi,ale mordęgi przy tym tongue
Nie jestem podróżnikiem tupu "plecakowicza" i również z namiotów już dawno wyrosłam,dla tego cenie sobie czas i wygodę ,amen! big_smile

 

#144 2016-03-14 09:47:13

Bea37

Re: RELACJA - Ale Sajgon ?!

Lenuś! To my mamy tak samo, żadnych długich przelotów! 6 -10h stopów to też nie dla nas ! Ja nasze podróże organizuję tez tak aby było wygodnie i bez pośpiechu. Już nie te lata, nie ten czas aby gnać i się spieszyć.
Czekam na Twoją podróż, bo ja podobnie jak inne koleżanki bez ciśnienia na Filipinki, ale Wszyscy jeżdżą to i my też tam może dotrzemy smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh