Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-11-17 13:45:52

tripoman

Agadir

Był ktoś może z forumowiczów w tym marokańskim mieście? Zastanawiamy się czy by się tam nie wybrać w styczniu.  Znaleźliśmy fajna ofertę gdzie dają wycieczkę lokalną gratis. Może ktoś poleci jakiś hotel ?

 

#2 2015-11-18 15:41:07

Soniza89

Re: Agadir

Ja bylam w Agadirze w hotelu Atlas Amadil Beach polecam , przede wszystkim przepyszne jedzenie smile . Jak cos  to zapraszam do mojej relacji wink http://www.travelmaniacy.pl/profil,2742,podroze,4141,maroko . A Maroko jest cudne smile

 

#3 2015-11-18 17:26:26

KlaudiaRakocz

Re: Agadir

Ja też byłam , mieszkałam w Albatrosie , ale super jest też Iberostar F.  i Kenzi - po remoncie. Byłam w maju - ciepło (24-28 C)  choć strasznie wiało. Jak masz jakieś szczegółowe pytania - pisz wink

 

#4 2015-11-20 17:41:14

roman_gor

Re: Agadir

W Maroku byliśmy dwa razy. Wspominamy z przyjemnością. Zapraszamy do wspólnego zwiedzania, mamy dużo zdjęć. Życzymy miłej wycieczki :-)

 

#5 2015-11-21 08:04:55

oscar

Re: Agadir

Co do stycznia, mam pewne wątpliwości. To zdecydowanie najgorszy czas na plażowanie.  Na dodatek (dla mnie) Agadir to najgorsze miejsce na odpoczynek. Co nie zmienia faktu że Maroko jest prześliczne i koniecznie trzeba je odwiedzić. Polecam objazdówkę bez Agadiru smile

 

#6 2017-09-16 18:37:22

piea

Re: Agadir

Tu poprę Oskara; nie wiem jaka tam może byc pogoda w styczniu? - przypuszczam że przyjemna bez meczących upałów, ale sam Agadir jako miejsce jest wyjątkowo nieciekawy; co tam robić ? - w zasadzie pewnie tylko wykupywać wycieczki i zwiedzać okolicę, więc chyba lepiej od razu zdecydować się na objazd, wyjdzie troche taniej smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh