Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2009-03-14 23:13:18

Fresh

Re: HEJ ,anonimowi

Rzeczywiście nie zawsze początki są łatwe, ale mam nadzieję że warto było przyłączyć się smile

 

#17 2009-03-14 23:18:21

katerina

Re: HEJ ,anonimowi

Jak najbardziej!Wystarczy,ze czerpie wiadomosci o roznych,ciekawych zakatkach swiata...

 

#18 2009-03-14 23:28:31

Fresh

Re: HEJ ,anonimowi

Miło to słyszeć, właśnie m.in. o to chodzi w serwisie smile

 

#19 2009-03-14 23:32:46

katerina

Re: HEJ ,anonimowi

O to dokladnie chodzi,a nie o nazwisko i wiek uzytkownika ani o smieszne oskarzenia...

 

#20 2009-03-14 23:33:37

maciej_moch

Re: HEJ ,anonimowi

ciiiii nie wracajmy do zakończonych tematów:)

 

#21 2009-03-14 23:38:33

katerina

Re: HEJ ,anonimowi

no tak nie wracajmy...!

 

#22 2009-03-14 23:46:19

Fresh

Re: HEJ ,anonimowi

Dokładnie, mam nadzieję że ta sprawa została już wyjaśniona w sposób zadowalający wszystkie strony i że w przyszłości takie "sytuacje" nie będą miały miejsca.

 

#23 2009-03-14 23:58:04

katerina

Re: HEJ ,anonimowi

"sytuacje" czyli tzw.nieporozumienia,no ale odbiegamy od tematu watku,gdzie zapraszamy nowych nawet anonimowych uzytkownikow-pasjonatow podrozy!

 

#24 2011-12-17 20:15:49

kangur

Re: HEJ ,anonimowi

Ja mysle, ze wielu ludzi w pewnym wieku nie lubi sie do niego przyznawac...pewnie maja do tego powody (szczegolnie panie sa na to uczulone). Mnie samemu trudno jest uwierzyc w to, ze mam juz tyle lat ile mam smile Ale zaledwie po kilkunastu latach na obczyznie zauwazylem z przerazeniem, ze wielu moich rowiesnikow w Polsce uwaza sie za juz "starych dziadow" i troche tak sie zachowuja jak przystoi "starym dziadom" smile Na imprezach powazne rozmowy podczas gdy u nas wciaz zdaza sie, ze policja przyjezdza uciszyc muzyke i rozbawione towarzystwo wink  Moze niektorzy boja sie przyznac do swojego wieku bo nie chca byc traktowani jak "staruszkowie" przez mlodszych? W Australii w rozmowach z ludzmi wiek wogole nie ma znaczenia. Jest to az troche szokujace dla ludzi z naszej kultury, ze 20-tolatkowie sa automatycznie "na ty" z 70-ciolatkami smile Z drugiej strony, w dzisiejszych czasach, wielu ludzi podaje wszem i wobec zbyt wiele informacji na swoj temat, a facebook jest lepszym szpiegiem niz DDR-owskie Stasi smile  A niech kazdy ma prawo powiedziec nam o sobie ile chce smile

Ostatnio edytowany przez kangur (2011-12-17 20:26:40)

 

#25 2011-12-18 20:42:47

anet_zb

Re: HEJ ,anonimowi

Każdy ma tyle lat, na ile się czuje!
Czasami starsi zachowują się jak smarkacze, czasami odwrotnie.
Niestety czas nie jest łaskawy dla nikogo i sztuka zachowywać się godnie dla swego wieku, a jednocześnie umieć żyć pełnią życia. smile
Na szczęście mamy takie czasy, że każdy ma prawo być indywidualną osobowością, nie musimy działać schematycznie i jeśli ktoś chce być anonimowy to jest jego święte prawo. smilesmilesmile
Wydaje się nam że na TM jest dużo ludzi, którzy wchodzą na tę stronę by zasięgnąć informacji na tematy podróżnicze.
Jednocześnie chcą pooglądać fajne fotki i  nie mają potrzeby zamieszczania własnych podróży i zdjęć.

 

#26 2011-12-19 09:23:16

kangur

Re: HEJ ,anonimowi

Dokladnie, swieta racja smile Zawsze jak wchodze na forum to widze zalogowanych uzytkownikow (kilku) i "gosci online" (czasem nawet kilkudziesieciu ) Po tym widac jak duza popularnoscia ciesza sie TM i jak niewielu ludziom chce sie zarejestrowac. Sam bylem takim "gosciem" chyba z pol roku zanim sie "owazylem" dolaczyc do zacnego grona TM smile
Dlatego fajnie jest jak nawet ktos, kto nie podaje swoich danych, zdjec, itp sie zarejestruje bo wtedy moze komentowac zdjecia czy wypowiadac sie na forum smile A czy jest anonimowy czy nie? To juz jego sprawa smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh