Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-10-11 19:30:16

abendchen

Krabi vs Khao Lak vs Kamala

Witam wszystkich!! Chciałabym zapytać się osób, które były w wyżej wymienionych miejscach (Krabi, Khao lak, Kamala), które z tych miejscu uważają za najciekawsze. Wybieramy się na podwójną podróż poślubną. Także nie szukamy imprez:) Chcielibyśmy począć na pięknej plaży, pojeść lokalnego jedzenia oraz owocow na targach oraz plazach, pojechać na wycieczki tj. phi phi, wyspa bonda, wyspe malp, zobaczyc wielkiego budde itp.
Prosiłabym Was o opinie, które miejsce będzie lepsze pod kątem np. wypadowym na wycieczki, gdzie wieczorem można dobrze zjesc, napic sie drinka. itp. Prosilabym o doradzenie. Pozdrawiam i czekam smile

 

#2 2015-10-12 13:37:34

Ania_M

Re: Krabi vs Khao Lak vs Kamala

Hej:) byłam w prowincji Krabi, ale nie w samym miasteczku, przy pięknej plaży Railay Beach. Plaż jest kilka w okolicy, najpiękniejsza Railay West. Przy plaży jest kilka pabów, restauracji, biur organizujących wycieczki. Sama plaża dla mnie rewelka, zwłąszcza o zachodzie słońca, gdy przy restauracjach na piasku rozkłądane są maty z lampionami smile nastrój niesamowity smile
My zrobiliśmy wycieczkę na okoliczne wyspy (koniecznie Bamboo Island - lazur Was zahipnotyzuje) oraz na Phi Phi, Maya Bay - minus taki że masa turystów.
Polecam także Koh Mokk ale to wyspa daleko położona, trzeba jechać łodzią, autem, promem i znów łodzią, razem ok. 4h, ale jest to wszystko na 1 bilecie:) Wtedy warto się wybrać na min. 3 dni. Rajskie miejsce:)
Moja relacja tutaj: http://www.travelmaniacy.pl/profil,2257,podroze,5072,tajlandia

 

#3 2015-10-12 14:08:08

EwelaEM

Re: Krabi vs Khao Lak vs Kamala

Potwierdzam, Railay super do wyciszenia, widoków, relaksu....malpki biegają, skały... bosssko.
Ceny nieco wyższe w knajpkach niż na Ao Nang, niemniej przyplywają longtaile z pysznym i tanim żarełkiem więc spokojnie, w ostatniej knajpie od strony East najlepsze jakie piłam Mojito podają wink

 

#4 2015-10-12 16:02:20

kangur

Re: Krabi vs Khao Lak vs Kamala

Ja wybrałbym Krabi. Morze Andamańskie z rajskimi wysepkami, piękne widoki na lądzie. Jest co robić, wiele fajnych wycieczek morskich i lądowych. Miasteczko Ao Nang przeurocze. Fajnie rozwiązana komunikacja do Krabi Town. Snorkling, nurkowanie. Można też popłynąć na Phi Phi i do lagun u wybrzeży Phuket. Khao Lak to głównie plaże plus wycieczki morskie no i, ew. dżungla Khao Sok (ale można tam pojechać z Krabi). Ale gdziekolwiek nie pojedziecie będziecie zadowoleni...trudno nie być zadowolonym w Tajlandii smile pozdrawiam smile

Ostatnio edytowany przez kangur (2015-10-12 16:03:22)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh