Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-03-10 17:27:28

PAVULON

UKRADNIJ MI ZDJĘCIE

W ramach rozruszania towarzystwa na forum proponuje nowa zabawę :UKRADNIJ MOJE ZDJĘCIE , WKLEJ JAKO SWOJE  a ja będę udawac że wszystko jest ok? co wy na to ? niektórzy już zaczęli...

 

#2 2009-03-10 18:17:52

asnieszka

Re: UKRADNIJ MI ZDJĘCIE

a moze po prostu bedziemy tu wklejac linki do skopiowanych zdjęć.. powiem szczerze że ja nie zauwazylam ich.. ale nie często oglądam zdjecia... Jesli Wy zauwazyliscie tego typu oszustwa to "wskażcie winowajcow palcami".. moze ich to zawstydzi i się czegos nauczą na przyszlość..

 

#3 2009-03-10 18:19:26

Fresh

Re: UKRADNIJ MI ZDJĘCIE

 

#4 2009-03-10 18:34:06

anet_zb

Re: UKRADNIJ MI ZDJĘCIE

Popieramy to jak najbardziej ...ciekawe czemu to miało służyć, przecież każdy zna dokładnie swoje zdjęcia... Byliśmy bardzo zdziwieni i na początku wiele razy sprawdzaliśmy identyczność tych zdjęć - od razu rozpoznaliśmy nasze zdjęcie w zamieszczonej podróży kateriny . ...Nie da się tego wytłumaczyć  inaczej jak tylko nazwać plagiatem.  Przeglądając pozostałe zdjęcia kateriny rozpoznaliśmy wsród nich też zdjęcie janki....PODWÓJNY PLAGIAT W JEDNEJ PODRÓŻY!!!!!!!!!!!!

 

#5 2009-03-10 22:16:02

KlaudiaRakocz

Re: UKRADNIJ MI ZDJĘCIE

A ja myślę, że to przypadek i nie ma co robić afery....

 

#6 2009-03-11 08:56:53

katerina

Re: UKRADNIJ MI ZDJĘCIE

Bardzo mi przykro,ze niektorzy uzytkownicy tak ostro rywalizuja,jesli chodzi o zdjecia.Swoje zdanie napisalam w watku-Naduzycia na forum!

 

#7 2009-03-11 10:48:00

anet_zb

Re: UKRADNIJ MI ZDJĘCIE

Bardzo nam przykro , ale to nie jest przypadek i ciekawe jak "KlaudiaRakocz" Ty byś zareagowała jak ktoś, użył by Twojej fotki. Nasza odpowiedz na wątku - Nadużycia na forum

Ostatnio edytowany przez anet_zb (2009-03-11 10:57:46)

 

#8 2009-03-11 10:59:27

anet_zb

Re: UKRADNIJ MI ZDJĘCIE

Najprawdopodobniej, będzie trzeba zacząć podpisywać fotki cyfrowo, to może wtedy żaden głupi pomysł nie przyjdzie nikomu do głowy. Skoro już przyszło to chociaż niech .............. nie zgrywa

 

#9 2009-03-11 12:05:05

katerina

Re: UKRADNIJ MI ZDJĘCIE

Jak najbardziej nie mam nic przeciwko podpisywaniu fotek cyfrowo.To,ze moje zdjecie ma nietypowy format tak jak Wasze o niczym nie swiadczy.Po prostu oba sa skadrowane.Anyway najlepiej jak skasuje zdjecie skoro juz wszyscy je widzieli i wyrazili opinie wtedy wszyscy beda zadowoleni.Jesli chodzi o administratora to juz napisalam do Niego.Az sie nie chce wierzyc,ze doszlo do takiej afery.To nie sad tylko forum dla travelmaniakow!!!Jesli komus sie cos nie podoba to wyraza swoja krytyke pod fotka nawet ostra krytyke i po sprawie.

 

#10 2009-03-11 12:16:51

KlaudiaRakocz

Re: UKRADNIJ MI ZDJĘCIE

oj...teraz to ja poczułam się zaatakowana...a ja tylko w swojej wierze w uczciwość ludzi...a może i naiwności chciałam załagodzić sytuację...

 

#11 2009-03-11 12:21:24

maciej_moch

Re: UKRADNIJ MI ZDJĘCIE

Spokojnie, Aneta rozumiem, że poczułas się dotknięta tą sytuacją, ale poczekajmy do wyjaśnienia się całej sprawy z osądzeniami.

 

#12 2009-03-11 13:05:47

katrinka

Re: UKRADNIJ MI ZDJĘCIE

o rany,ale problemy...

 

#13 2009-03-11 13:16:06

gargutel

Re: UKRADNIJ MI ZDJĘCIE

Hmm, temperatura rośnie. Ciekawe jak to się zakończy? Nikogo nie chcę podejrzewać ale jedna para ze zdublowanych zdjęć w galeriach była "piksel w piksel". No i jeszcze cel. Co ktoś chciałby osiągnąć kopiując i zamieszczając  zdjęcie w tym samym miejscu?

 

#14 2009-03-11 13:20:02

Fresh

Re: UKRADNIJ MI ZDJĘCIE

A więc tak...
Na początku dziekuję za zgłoszenie problemu, gdyż rzeczywiście plagiat zdjęć nie jest czymś miłym, sami nie jesteśmy w stanie sprawdzać każdego zdjęcia pod względem jego oryginalności.

Zdjęcia co do których zachodziło podejrzenie skopiowania zostały bardzo dokładnie porównane. W jednym przypadku zdjęcia okazały się identyczne i to skopiowane zostało usunięte przez użytkownika. Co do drugiego nie ma 100% pewności więc zostało w serwisie.

W przyszłości bardzo prosze o zgłaszanie tego typu informacji do mnie na PRV - każda tego typu informacja zostanie sprawdzona. Prosiłbym aby nie pisać w tej sprawie na forum aby nie padały "oskarżenia" w stosunku do jakiegoś uzytkownika zanim sprawa nie zostanie bardzo dokładnie sprawdzona przez nas.

Pamiętajmy także że liczymy na Waszą uczciwość a jeśli ktoś dokona plagiatu zdjęcia, powinien samemu rozliczyć się ze swoim sumieniem.

Mam nadzieje że takie rozwiązanie problemu jest dla wszystkich satysfakcjonujące i sprawę możemu uznać za zamkniętą. gdyby ktoś jednak uważał inaczej, bardzo prosze o informacje na PRV.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh