Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Egipt
  •  » RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

#76 2015-05-14 10:49:37

Magda_Kajzer

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Świetna relacja, pozazdrość udanej wyprawy wink

 

#77 2015-07-22 23:24:05

texarkana

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Mnie się Egipt w 2015 podobał pomimo tego, że były wszystkie te negatywne zjawiska, o których pisze Antenka. To taki lokalny koloryt, chociaż osobiście nie mam porównania z przeszłością i dlatego nie widzę zmian. Jak się uda, wrócę tam - chciałabym na Synaj. Ale po przeczytaniu tej relacji to i Marsa Alam bym nie pogardziła...
Ale jednak w Turcji czuję się o niebo lepiej. Przynajmniej w tej zachodniej - niby Azja, a jak Europa.

No i powtórzę jeszcze za kimś, że podwodne zdjęcia Sis są MEGA! A i na tych autorstwa Antenki widac kolorowa rafę, ja nie zrobiłam w Sharm El Naga żadnych zdjęć, niestety.

 

#78 2015-09-09 18:03:41

oscar

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Ostatnio edytowany przez oscar (2015-09-09 18:06:10)

 

#79 2015-09-10 20:58:30

Antenka

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Texarkana-dziękuję w imieniu Sis i swoim smile I jak będzie okazja  to wracaj smile Na Synaju jest też dużo do oglądania smile
Oskar- widzę,że rezydowaliśmy w tym samym hotelu w Marsa smile I pewnie też pamiętasz ten Egipt z dawnych lat smile
powiem szczerze,że El Gouny nie lubię, prawda,że śliczna i bezpieczna ale to taki sztuczny twór.Dla mnie zero tego smaczku wink
Pozdrawiam smile

 

#80 2015-09-11 08:41:07

oscar

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

W Marsa miałem przyjemność być w kilku hotelach, chociaż ten ze zdjęć odwiedzałem najczęściej. Marsa od lat preferuję za rafę i spokój. W El Gounie byłem już dawno i tylko raz. Tam się można zanudzić na śmierć smile Zero rafy!! a jeśli jest, to szczątkowa jak Hurghadzie. Co nie zmienia faktu że to najbezpieczniejsze obecnie miejsce w Egipcie smile . Dla" leżakowatych" z małymi dziećmi lub amatorów pływania na kitesurfingu wprost wymarzone. Do Egiptu jeździłem dla morza Czerwonego i jego skarbów. To miałem zawsze zapewnione. Co do wspomnianego "smaczku"? Dzisiaj chyba lepiej omijać go z daleka! Coraz częściej jest to już "niesmaczek".
Zdjęcia z Marsa są z ubiegłorocznego wyjazdu - były pod ręką smile
Nie wiem dlaczego, ale twoją relację zacząłem czytać od drugiej strony. Może przez te śliczności rafowe. Zdjęcia pierwszoklaśne!! smile Dlatego przegapiłem hotel. Zawsze byłem w części Bay. Pawilon Sport lub garden. Wielorybiego nie udało mi sie jeszcze zobaczyć. Strasznie Ci zazdroszczę - tak pozytywnie.
pozdrowionka

ps. Kiwi wspomniała coś o Blue Hole - to słynne jest w Belize. Chyba ze coś przegapiłem w Egipcie smile

Ostatnio edytowany przez oscar (2015-09-11 08:51:14)

 

#81 2015-09-11 21:17:52

Antenka

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Oskar- w Egipcie też jest Blue Hole , koło Dahabu,na terenie rezerwatu Ras Abu Dżallum, w zatoce Akaba. Słynne nurkowisko i popularne do uprawiania freedivingu. Dostępne również z brzegu, gdzie można snurkować smile Jest sporo wycieczek do tego miejsca, jak przegapiłeś? wink Bajka po prostu smile

 

#82 2015-09-11 21:36:12

oscar

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Ras Abu Dżallum ... no taak! Klątwa pokrzyżowała plany sad Potem już było tylko Marsa

 

#83 2015-09-11 21:42:35

Antenka

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

No jak klątwa ... to wszystko jasne wink Jak kiedyś będziesz miał możliwość -polecam smile

 

#84 2015-09-11 21:46:15

katerina

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

A mnie klatwa w Egipcie nigdy nie dopadla,za duzo wodki pilam alejaja
Za to wiele lat temu w Tunezji,mialam wyjete z zycia 3 dni,ktore spedzilam w pokoju hotelowym z zaslonietymi kotarami tongue Pamietam ten horror do dzis,strach pomyslec co w tym czasie robila moja druga polowka tongue roll

 

#85 2015-09-12 08:35:31

oscar

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

to nie ja smile smile to małżonka. Na mnie działa tak Turcja sad Bez zasłoniętych kotar i bóli, ale za każdym razem. Nawet dwudniowy pobyt w Stambule.... Mam na to sposób: nie jeść!!
Co robią w tym czasie "lepsze połówki"?  MARTWIĄ SIĘ  piwo2  smile smile smile

 

#86 2015-09-12 18:41:00

katerina

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Oscar mi chodzilo o "moja druga polowke" nie o Twoja big_smile alejaja
A mi w Turcji nigdy nic sie nie dzialo i tam o dziwo nie hartowalam sie %,jak w Egipcie...
Ale za kazdym razem,jak jadlam cos ostrego,a przede wszystkim wolowine to popijalam wszystko tureckim ayranem,jakos mi pasil ten ichni jogurto-maslanko-kefir tongue big_smile I bylo git wink

 
  • Index
  •  » Egipt
  •  » RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh