Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Mauritius
  •  » RELACJA - Mauritius - Klejnot w koronie Oceanu Indyjskiego. 2015

#16 2015-09-01 16:30:51

katerina

Re: RELACJA - Mauritius - Klejnot w koronie Oceanu Indyjskiego. 2015

Ostatnio edytowany przez katerina (2015-09-01 16:32:58)

 

#17 2015-09-01 17:09:52

Marabut21

Re: RELACJA - Mauritius - Klejnot w koronie Oceanu Indyjskiego. 2015

Katerina - plaże na Mauritiusie - szczególnie te hotelowe są ok.Na pewno nie tak szerokie jak na
Dominikanie czy w Meksyku, szczególnie ta przy Paradisie wygląda bosko, ale to też zasługa personelu,
plaża codziennie rano grabiona specjalnym traktorkiem, wszystkie wodorosty usuwane - no i efekt jest.
Publiczne plaże nieco gorsze, bo tam wszędzie rosną takie drzewa (ja je nazywam koperkowe), bo mają
zamiast liści takie igiełki jak zielony koper i to opada na plażę i jest mniej fajnie.
Karaiby mają swój jedyny niepowtarzalny klimat, Mauritius jest bardziej "szlachetny" by nie powiedzieć
ekskluzywny - ale to moje subiektywne odczucie...
I jeszcze jedno - jest to, jak do tej pory, najbardziej zielona wyspa na jakiej byłem...
Jeśli chodzi o hotel La Paradis, to faktycznie nie ma w nim All, ale my do abstynentów, broń Boże, nie
należymy, więc robiliśmy sobie drinki w pokoju (room serwis dostarczał lód i owoce za free), a zaopatrywaliśmy się w czasie wycieczek w lokalnych marketach.Gdy odpowiedni "podkład" był, szło się na imprezę i tam góra
dwa trzy drinki bo faktycznie cholernie drogie.
Nie zanudzam - udanego wypoczynku i pozdrowienia...papa
PS.Jak Aśka wróci z pracy to spytam o bikini

 

#18 2015-09-02 09:52:53

bepi

Re: RELACJA - Mauritius - Klejnot w koronie Oceanu Indyjskiego. 2015

Marabut ! jak miło wrócić wspomnieniami  do Le Paradisa, kocham ten hotel najbardziej na świecie !!! od momentu jak go zobaczyłam w filmie "Das Traumhotel Mauritius"  to się w nim zakochałam ,Choć mój Roberto hotelem był mega oczarowany to jednak jedyne co mu  przeszkadzało tam ,że goście hotelowi  to byli jacyś sztywniacy i snoby haha.. bo w poprzednim 3* Veranda palmar hotelu mieliśmy luz blus..wesoło, muzyka na żywo, tańce w ogrodzie itp. Dla mnie Paradis  wymiata na maxa ,pomimo atmosfery snobistycznej,  mnie to tam wisiało i nie zwracałam na to uwagi, chłonęłam widoki i wygody i ten lux na maxa.
Przepiękne zdjęcia, Asia to po prostu brak słów, uwielbiam na nią patrzeć , jest tak PIĘKNA !!! ehh
Kochani w Paradisie od tego roku zrobili opcję all inclusiv , ale jest koszmarnie droga kosztuje od 183 euro na osobę za 1 noc  tongue

 

#19 2015-09-02 14:52:33

Marabut21

Re: RELACJA - Mauritius - Klejnot w koronie Oceanu Indyjskiego. 2015

 

#20 2015-09-04 20:38:26

dzioby125

Re: RELACJA - Mauritius - Klejnot w koronie Oceanu Indyjskiego. 2015

Maciej, mega relacja piwo
fotki obłędne, do zakochania się w tych widoczkach milosc
Asia, jak zawsze Gwiazda piekna cudna ta siateczkowa sukienka, a z opalenizną Asi pięknie się komponuje!

ale to chyba jeszcze nie koniec co?

powiedz, kto to ta Pani Alinka? to jakaś Twoja znajoma czy do Niej dotarłeś knując Mau?

 

#21 2015-09-04 22:32:34

Kasia6555

Re: RELACJA - Mauritius - Klejnot w koronie Oceanu Indyjskiego. 2015

Naj...Naj...Naj.....wszystko tu jest naj.....najlepsza po relacji Bepi relacja z Mau jaką czytałam.....najcudowniejsze zdjecia i cudowna zoneczka -mam nadzieje,ze szybko dotre do tego raju   smile i smile
Dawaj dalej

 

#22 2015-09-06 17:53:45

Marabut21

Re: RELACJA - Mauritius - Klejnot w koronie Oceanu Indyjskiego. 2015

Ostatnio edytowany przez Marabut21 (2015-09-08 09:03:06)

 

#23 2015-09-06 20:12:08

Marabut21

Re: RELACJA - Mauritius - Klejnot w koronie Oceanu Indyjskiego. 2015

Grzesiu, nie mogę otworzyć relacji, może mój komp ma za słabe moce, nie wszystkie zdjęcia się otwierają
w czasie rzeczywistym ?zly

 

#24 2015-09-06 20:43:20

Antenka

Re: RELACJA - Mauritius - Klejnot w koronie Oceanu Indyjskiego. 2015

Marabut- u mnie też nie wszystkie się otwierają i  trwa to bardzo długo albo otwierają się częściowo.Być może za duże foty wstawiasz i długo się po prostu ładują. W innych relacjach wszystko chodzi ok,więc chyba musisz pozmniejszać zdjęcia- tak myślę,może się mylę wink smile

 

#25 2015-09-06 20:52:09

Marabut21

Re: RELACJA - Mauritius - Klejnot w koronie Oceanu Indyjskiego. 2015

Antenka - chyba masz rację - za bardzo pojechałem na maksa i dałem wszystkie foty w "orginalnym  rozmiarze".
Szkoda , ale nie jestem wstanie tego teraz zmienić.Może Admin coś zaradzi.

 

#26 2015-09-06 20:53:49

Antenka

Re: RELACJA - Mauritius - Klejnot w koronie Oceanu Indyjskiego. 2015

Napisz do Fresha na priw, jak się da to pomoże smile

 

#27 2015-09-06 21:29:59

Fresh

Re: RELACJA - Mauritius - Klejnot w koronie Oceanu Indyjskiego. 2015

Marabut, odpisałem na administracyjnym. To nie wina TM, tylko wielkości fotek i tego że w jednej "wypowiedzi" jest ich dużo. Chodzi tu głównie o ostatnią wypowiedź zaczynającą się od "Agnieszko, Kasiu - dziękuję za miłe słowa,"

Jak chcesz to podzielę to na kilka wypowiedzi - tylko że wtedy ja tam jako autor będę nie Ty, bo nie mam opcji pisania jako inny użytkownik - to ze względów bezpieczeństwa i obiektywności -  zabezpieczenie nawet na mnie i nie do przejścia smile Chyba że dam Ci na jakiś czas dłuższą opcję edycji i sam będziesz mógł "podzielić" ten długi wątek na kilka mniejszych... Daj znać tu na forum lub na PRV do mnie.

 

#28 2015-09-06 22:10:58

aga_

Re: RELACJA - Mauritius - Klejnot w koronie Oceanu Indyjskiego. 2015

Marabut dzięki za relacje, wróciły wspomnienia. Ja także po relacji Bepi zdecydowałam sie na hotel Paradise. Odnośnie p. Aliny to pracuje ona w firmie www.mautourco.com. Ta firma zajmuje się m.in. przewozem grupowym ludzi z lotniska do resortu. Wydaje mi się, że ceny będą lepsze niż przejazd taxi. Organizują także zwiedzanie wyspy, ale wg mnie ceny mieli za wysokie ok.160 e za cały dzień, gdzie taxi można mieć już za 50 euro. Nam ta firma organizowała ślub, byliśmy zadowoleni, choć wydaje mi się, że największe znaczenie na jaką wedding planner trafi się w hotelu.

 

#29 2015-09-07 12:28:36

Marabut21

Re: RELACJA - Mauritius - Klejnot w koronie Oceanu Indyjskiego. 2015

Ok. trzeba  to jakoś podzielić.Ale nie mam już możliwości edycji tego co napisałem.

Ostatnio edytowany przez Marabut21 (2015-09-07 12:30:57)

 

#30 2015-09-07 13:40:49

Fresh

Re: RELACJA - Mauritius - Klejnot w koronie Oceanu Indyjskiego. 2015

Włączyłem Ci możliwość edycji, więc możesz już przeredagować relację tak, żeby podzielić na większą liczbę wypowiedzi. A też pomoże gdyby fotki nie były tak dużej rozdzielczości.

Jak zakończysz edycję, to daj mi znać - skasuję wtedy wiadomości "techniczne", żeby została sama czysta relacja smile

 
  • Index
  •  » Mauritius
  •  » RELACJA - Mauritius - Klejnot w koronie Oceanu Indyjskiego. 2015

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh