Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#31 2015-07-09 09:07:23

katerina

Re: RELACJA - Z wyspy na wyspę ... czyli wycieczka objazdowa z Itaki (Wysp

Fajne to kolorowe miasteczko z gorami w tle tak
Grog?Pierwsze slysze,ale wygooglowalam sobie i widze,ze to cos % pode mnie  wink tongue toast Smakowalo?
Mabro pokazujesz zupelnie inne WZP niz Kasia w swojej relacji super

 

#32 2015-07-09 22:57:36

Antenka

Re: RELACJA - Z wyspy na wyspę ... czyli wycieczka objazdowa z Itaki (Wysp

Mabro - super smile

 

#33 2015-07-13 00:29:26

mabro

Re: RELACJA - Z wyspy na wyspę ... czyli wycieczka objazdowa z Itaki (Wysp

Ostatnio edytowany przez mabro (2015-07-13 00:31:18)

 

#34 2015-07-19 00:13:45

mabro

Re: RELACJA - Z wyspy na wyspę ... czyli wycieczka objazdowa z Itaki (Wysp

 

#35 2015-07-19 00:20:16

mabro

Re: RELACJA - Z wyspy na wyspę ... czyli wycieczka objazdowa z Itaki (Wysp

 

#36 2015-07-19 12:22:32

texarkana

Re: RELACJA - Z wyspy na wyspę ... czyli wycieczka objazdowa z Itaki (Wysp

I co dalej, CO DALEJ, maestro? Piękne fotki, dobrze napisany tekst, ciekawe i mało znane miejsce. Czekam na cd.

 

#37 2015-08-15 22:39:44

mabro

Re: RELACJA - Z wyspy na wyspę ... czyli wycieczka objazdowa z Itaki (Wysp

 

#38 2015-08-16 00:18:31

piea

Re: RELACJA - Z wyspy na wyspę ... czyli wycieczka objazdowa z Itaki (Wysp

Mabro, przeczytałam wszystko z zapartym tchem; obejrzałam zdjęcia i...... powiem Ci, że WZP w Twoim wydaniu zachwycają, tymbardziej, że oglądałam juz wcześniej fotki znajomych z tego miejsca i ich Relację za żywo, ale odbiór tego miejsca jest skrajnie inny niz to wynika z Twojej Relacji , być może dlatego, że moi znajomi byli tylko na wyspie  Sal i był to urlop raczej w większości poświęcony atrakcjom plażowo-barowym:), co wiadomo, że pozwoli wprawdzie odpocząć ale nie pozwoli poznać potencjału miejsca.
Fantastyczne te WZP w Twoim wydaniu! ; jestem naprawdę pod wrażeniem, tym bardziej, że jak sama piszesz byłaś w porze suchej, a plenery są faktycznie nieco odludne i te wielkie nieporośnięte zielenią przestrzenie sprawiają wrazenie takich pustkowi, ale bardzo malowniczych.
Santo Antao to cudo! juz nie mooge sie doczekac na kolejne wyspy ( z tego co piszesz, byłaś na dwóch wyprawach, więc mam nadzieję, że zdjęć i ciekawych opisów z tych Wysp będzie jeszcze bardzo dużo; z przyjemnością poczytam i pooglądam.)

Cabo Verde to miejsce jeszcze w sumie mało znane, rzadko odwiedzane a nasza poczciwa Itaka faktycznie za bardzo drażni ludzi tym ciągłym odwoływaniem imprezy. ( Tak na maryginesie wiem jakie to wkurzające, bo kiedyś  "prawie" już byłam na Azorach tongue, rezerwacja była poczyniona a Itaka tuz przed wyjazdem po prostu sobie odwołała i ma klientów głęboko gdzieś sad , a proponowanie zamienników przy takich "koneserskich "kierunkach mija się z celem; jak ktoś wybiera na urlop WZP czy Azory i mu to nie wypali, to widaomo, że nie zadowoli sie proponowanym Egiptem czy czymś podobnym).

Pięknie opisałaś też symbolikę flagi Cabo Verde; w ogóle Afryka i to co w jej pobliżu - ma bardzo ciekawą interpretację flag państwowych. Z podobną, ciekawą symboliką spotkałam się w Kenii, gdzie opisałam to chyba pod zdjęciem z ich flagą).

Pisz Mabro, pisz dalej , bo robisz to w sposób fantastyczny, ciekawy i nietuzinkowy, ja tu często do Ciebie zaglądam i chętnie czytam, nawet jak nic nie skomentuję, to czytam, (dlatego teraz mój komentarz jest taki długi, żeby to zrekompensować smile .

Piękna wycieczka i mimo, że objazdówki mają te wady, że nie ma na nich zbyt wiele czasu wolnego, ale za to dzięki temu tak dużo można zobaczyć i to jest największy plus wszystkich niedogodności takich impez;  jak widać po Twoich fotkach czasem warto się trochę "pomęczyć i poświęcić" kosztem tylu wrażeń z tylu różnych miejsc.

PS. gdzies na początku napisałaś, że zdjęcia nie są najlepszej jakości, i że brak Ci umiejętności fotografowania.
Moim skromnym zdaniem, kłamczuszka jesteś smile Twoje zdjęcia ( w dużej większości) są  naprawdę fantastyczne! Pięknie pokazujesz te niezwykłe panoramy! ludzi, lokalne smaczki,, itd...  Dla mnie piękne zdjęcia to głównie ich temat a nie jakość!, a Tobie nie zabrakło ani tematów ani jakości!

Mabro, czekam na częsci dalsze..... Pozdrawiam,

 

#39 2015-08-16 11:47:34

papuas

Re: RELACJA - Z wyspy na wyspę ... czyli wycieczka objazdowa z Itaki (Wysp

Plenery zaiste powalające i pełna zgoda z przedmówczynią co do "kłamczuszki".
Wiadomo foto robi się w chwili gdy się tam jest, a nie gdy jest idealne oświetlenie.
Czekam cd

 

#40 2015-08-16 14:21:35

oscar

Re: RELACJA - Z wyspy na wyspę ... czyli wycieczka objazdowa z Itaki (Wysp

Mabro, chylę czółko. Zdjęcia rewelka.
Może i mnie kiedyś dobrzy bogowie tam zaniosą smile

 

#41 2015-08-17 23:30:36

mabro

Re: RELACJA - Z wyspy na wyspę ... czyli wycieczka objazdowa z Itaki (Wysp

Ostatnio edytowany przez mabro (2015-08-17 23:47:43)

 

#42 2015-08-22 00:30:28

mabro

Re: RELACJA - Z wyspy na wyspę ... czyli wycieczka objazdowa z Itaki (Wysp

Ostatnio edytowany przez mabro (2015-08-22 00:33:57)

 

#43 2015-08-22 00:36:28

katerina

Re: RELACJA - Z wyspy na wyspę ... czyli wycieczka objazdowa z Itaki (Wysp

Mabro jak pieknie wow A ja tak sceptycznie nastawiona na ten kierunek,jak dobrze,ze sa relacje i mozna sie doinformowac wink
Imprezka toast taniec imprezka

 

#44 2015-08-22 08:36:37

oscar

Re: RELACJA - Z wyspy na wyspę ... czyli wycieczka objazdowa z Itaki (Wysp

ale pobrudziliście piasek smile
zdjęcia "pierwszoklaśne"

 

#45 2015-08-22 21:31:15

Antenka

Re: RELACJA - Z wyspy na wyspę ... czyli wycieczka objazdowa z Itaki (Wysp

Mabro- no jak nikt nie zagląda??? winkwink Zdjęcia-miodzio a szczególnie te widoczkowe przepiękne smile Nadrabiam zaległości i czekam na cd buziak smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh