Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-01-27 21:51:10

PAVULON

przykra niespodzianka

mimo że największe promocje w biurach podróży trwają do końca stycznia juz teraz podniosły one ceny i to o kilkaset złotych od cen katalogowych! powodem wysoki kurs euro...

 

#2 2009-01-27 22:23:34

Fresh

Re: przykra niespodzianka

To fakt, niestety złotówka osłabia się i stąd ceny wycieczek rosną. Dlatego jeśli ktoś ma taką możliwość, warto korzystać z opcji "last minute", nawet przy wzroście cen można trafić na dobrą okazję.

 

#3 2009-01-28 17:11:55

katrinka

Re: przykra niespodzianka

ale to dotyczy tylko podróży do krajów gdzie jest euro czy do wszystkich?

 

#4 2009-01-29 09:43:00

Fresh

Re: przykra niespodzianka

Wzrost cen dotyczy niestety wszystkich państw, ponieważ złotówka osłabiła się praktycznie do wszystkich głównych walut czyli dolara, euro, franka szwajcarskiego i funta, a są to waluty w których rozliczane są transakcje pomiędzy tour operatorami (szczególnie dolar). Z łzą w oku można wspominać nie tak odległe czasy gdy dolar kosztował około 2,20 pln.

 

#5 2009-01-29 12:28:50

atram

Re: przykra niespodzianka

wlasnie zauwazylam ze za ten sam lot z Warszawy do Rio musialabym zaplacic 300euro wiecej niz z Niemiec.(te same linie lotnicze)Ja nie ukrywam ze mnie to cieszy ze zloty tak slabo stoi,dla mnie jest to dosyc kozystne przyjezdzajac z niemiec(to samo z dolarem)

 

#6 2009-01-30 07:51:20

PAVULON

Re: przykra niespodzianka

ale zdarzają się cuda!wczoraj zrobiłem rezerwacje na wakacje do tego samego hotelu rezerwacja w tym samym czasie z innego biura kosztuje 1000 zł . taniej!!! warto szukać!

 

#7 2009-01-30 08:41:11

KaSiK

Re: przykra niespodzianka

a jakie biuro???
i gdzie się wybierasz?

 

#8 2009-01-30 10:39:13

PAVULON

Re: przykra niespodzianka

miałem jechać z raibow tours ale są tysiaka drożsi . jadę z GRECOS HOLIDAY na kretę!!!

 

#9 2009-03-01 20:54:28

changes

Re: przykra niespodzianka

potwierdza się że trzeba robić mocny "risercz' żeby znaleźć coś dobrego.

 

#10 2009-03-02 10:57:13

KlaudiaRakocz

Re: przykra niespodzianka

Drogi Pavulonie....a do którego hotelu jedziesz...pochwal się....wink ...ja się wybieram do Marmin Bay...z Grecosa właśnie;)

 

#11 2009-03-02 12:46:42

piea

Re: przykra niespodzianka

Biura turystyczne niestety tak mają, że podnoszą ceny jak tylko coś drożeje. Tak było w zeszłym roku, jak zdrożały ceny paliw na świecie, i tak jest w tym roku, jak wzrósł kurs EUR/ USD/ itp, ..
ale Biura podwyższają również ceny na rezerwacje na koniec roku 2009 i to już nie jest w porządku.
Wiadomo, że Biura nie płacą jeszcze należności za hotele na wyjazdy planowane na październik-grudzień, chyba, że niewielkie zaliczki- ale te i tak mają od klientów. Biuro, robi więc rezerwację i czeka...dzis podnosi wszystkim klientom ceny: i tym, którzy jadą za miesiąć i tym którzy wykupili już imprezy sylwestrowe na 2009/2010;  za kilka miesięcy kursy walut osłabną, wtedy Biura Podrózy zapłacą za rezerwacje swoich klientów, ale im samym nie przyślą juz informacji: że oto właśnie spadł kurs EUR i  w związku z tym zwracaja różnicę w cenie. PRZENIGDY!
Prawidłowość jaest taka: Kursy walut rosną- Biura podnoszą ceny, kursy spadają- Biura milczą!
Tak juz niestety jest i można się z tym pogodzić lub jeździć indywidualnie na własną rękę.! i przyznam wam się, że jestem coraz bliższa takiej decyzji- i nie ze względu na zmianę ceny - bo zawsze kupuję GNC,  tylko- męczy mnie  ta masowość zorganizowanych wycieczek i ta tzw część marketingowa: te pseudo-manufaktury, farbiarnie, perfumerie, itp, itd, szkoda czasu na taki pseudo-handel jak zabytki czekają i z reguły w tych miejscach jest duuużo drożej. Sorry, ale  "zjechałam z tematu".  Pozdrawiam wszystkich!

 

#12 2009-03-02 12:48:55

maciej_moch

Re: przykra niespodzianka

ja już pare lat temu stwierdziłem, ze nie będe płacił biurą i jeżdze indywidualnie:) no chyba, ze tak jak było to ze Sri Lanka znajde jakaś naprawde super oferte to wtedy jade z biurem ae to gdy chce zaoszczędzićsmile

Ostatnio edytowany przez maciej_moch (2009-03-02 12:50:03)

 

#13 2009-03-02 14:35:35

katrinka

Re: przykra niespodzianka

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh