Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-06-30 13:57:39

Joann

Do Kołobrzegu z rodziną

Jedziemy na początku lipca, czyli za parę dni smile
szukam :
miejsca gdzie dobrze karmią tzw, domowa kuchnia smile
miejsc gdzie można fajnie spędzić czas poza plażowaniem :
mamy zaplanowane : rejs statkiem, zwiedzanie latarni, obejrzeć wystawę kart do gry, 6 -lipca idziemy na galę piosenki biesiadnej, właśnie kupiłam bilety w sollusie, a 8 -go koncert w ramach Portu Literackiego, to już gratis smile
Inne fajne miejsca ?

 

#2 2015-07-18 08:09:17

Mcnoble1750

Re: Do Kołobrzegu z rodziną

Jak widzisz chyba bardzo mało osób jeździ do Kołobrzega..ludzie na pewno wolą wybierać trójmiasto. Tam jest przede wszystkim lepiej i jest więcej zabytków. Jeśli nic nie masz zaplanowanego to musisz wiedzieć, że lepiej to będzie dla Ciebie jeśli po prostu nie pojedziesz do Kołobrzegu.

 

#3 2015-08-04 21:21:51

leszek30

Re: Do Kołobrzegu z rodziną

A ja byłem niedaleko Kołobrzegu w Śmiechówka Zagroda artystyczna smiechow.com.pl do morza mieliśmy bliziutko około 3km spokój cisza jak u babci bez masy ludzi jak w większych bardziej znanych miejscowościach

 

#4 2015-08-04 21:48:56

piea

Re: Do Kołobrzegu z rodziną

O matko! 3 km to wg Ciebie bliziutko? chyba nie z buta... tongue

 

#5 2015-08-05 20:48:36

Daroo

Re: Do Kołobrzegu z rodziną

3 km to dużo? Nie no piea przesadziłaś tongue to raptem 20-30 minut spacerku po świeżym powietrzu smile No ale niektórzy to samochodem podjeżdżają 100m do bierdonki hehehe smile Tym bardziej że są to wczasy, nie trzeba się śpieszyć, można pooddychać świeżym powietrzem no i taka miejscowość nie jest zawalona turystami że nie można się przecisnąć.  Leszek a ile płaciłeś i co to znaczy jak u babci? tongue Bo mi się wakacje u babci kojarzą ze spaniem do południa, leniuchowaniem i wielkimi ogniskami big_smile a no i jeszcze zwierzyńcem big_smile gęsi, kury, świnki tongue to były czasy hehe smile

 

#6 2015-08-06 19:47:04

piea

Re: Do Kołobrzegu z rodziną

Hej Daroo,
ja przeciez nie napisałam, że to dużo; to Ty napisałeś że to bliziutko tongue
powiem tak: 3 km podczas przyjemnego trekkingu w jakichś górsko-leśnych plenerach to jest nic! ale zasuwanie w upale na plażę /a szczególnie w drodze powrotnej/ to juz jest lekko mówiąc męczarnia; ja z chodzeniem mam tak, że uwielbiam i mogę godzinami, pod warunkiem, że nie jest to miasto i nie ma upału; co do plaż, to akurat typ plazowicza nie jestemm zupełnie, ale jeśli juz jadę nad morze, to lubie mieszkac nad nim blisko, tak żeby móc patrzeć do woli.....

 

#7 2015-08-11 21:26:56

Daroo

Re: Do Kołobrzegu z rodziną

no właśnie zależy kto co lubi wink my baaardzo lubimy spacerować i obcować z naturą smile pozdrawiam ciepło smile

 

#8 2015-09-03 11:48:24

Magda_Kajzer

Re: Do Kołobrzegu z rodziną

Spacery są bardzo fajne, ale przejażdżki rowerowe dla tych słabszych piechurów też są ok big_smile

 

#9 2015-10-05 14:59:31

Amatorka

Re: Do Kołobrzegu z rodziną

Kołobrzeg to idealne miejsce. Chciałabym kiedyś tam mieszkać. Naprawdę.

 

#10 2015-10-08 10:31:12

Magda_Kajzer

Re: Do Kołobrzegu z rodziną

Ja mieszkać bym nie chciała, ale mieć tam domek  z widokiem na morze, dlaczego nie? smile Świetna sprawa móc wyjechać do siebie na tydzień, dwa i spędzić ten czas tylko z morzem smile.

 

#11 2015-10-27 13:26:28

OsadaWedrowca

Re: Do Kołobrzegu z rodziną

Więcej atrakcji ma do zaoferowania z pewnością Trójmiasto,mało tego- nawet nie trzeba się tam kwaterować,tylko udać się do innej pobliskiej miejscowości jak Mechelinki,gdzie unikniesz tłoków,to moim zdaniem sensowna propozycja,z noclegiem nie będzie żadnego problemu.

 

#12 2016-10-14 17:26:41

Mircia

Re: Do Kołobrzegu z rodziną

W Kołobrzegu podczas wakacji jest strasznie tłoczno i to mi się nie podoba.

 

#13 2016-10-21 21:46:08

martuszak

Re: Do Kołobrzegu z rodziną

Jeżeli chodzi o okolice Kołobrzegu, to ja jeżdżę zwykle do Dźwirzyna. Spokojniej niz w Kołobrzegu. Fajne miejsce dla rodzin z dzieciakami, szczególnie w hotelu Senator. Fajnie animują dzieciakom czas wolny i można spokojnie wypocząć w ich strefie spa. Poza tym mieliśmy kilkadziesiąt metrów do plaży, a dookoła hotelu las. smile

Ostatnio edytowany przez martuszak (2016-10-21 21:47:02)

 

#14 2016-12-20 19:26:36

rozbitek

Re: Do Kołobrzegu z rodziną

O widzę, że nie tylko my byliśmy w Dźwirzynie w hotelu Senator. Faktycznie bardzo dobry hotel, z polecenia naszych znajomych, którzy jeżdżą tam praktycznie co roku na wakacje. Dzieciaki miały wielką frajdę,a my chwilę relaksu.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh