Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-06-12 10:23:34

peperson

Gdzie znajde fajne schronisko

Zamierzam wybrać się do Ustrzyków dolnych i szukam czegoś na 4 dni. będzie to krotki wyjazd ale potrzebuję tego aby w końcu odpocząć od wszystkich spraw. Macie jakieś fajne propozycję ?

 

#2 2015-06-13 08:26:20

papuas

Re: Gdzie znajde fajne schronisko

A dlaczego do Ustrzyk Dolnych?? Toż to miasto. Polecam dojazd do Wetliny i wczłapanie na połoninę i tam schronisko turystyczne jeśli mają być Bieszczady, a może coś bliżej - Beskid Sądecki lub Gorce?

 

#3 2015-06-15 15:06:31

peperson

Re: Gdzie znajde fajne schronisko

Może to nie wynika z tego co napisałem ale szukam czegoś gdzie będę mógł dojechać pociągiem albo autobusem.
1 dzień odjazd z Warszawy 4 - 5 dni spokoju i  1 dzień na powrót. Nie napisałem tego postu pierwszego treściwie.
Przede wszystkim zależy mi najbardziej na dobrych zdjęciach. Cena ogólna wyjazdu to mam nadzieję z 1600 smile Mało ale bardzo chciałbym w tym się zmieścić. Wrzesień spędzę przynajmniej ciekawie, a w październiku do szkoły . . .

 

#4 2015-06-15 19:40:17

AniaMW

Re: Gdzie znajde fajne schronisko

W samych Ustrzykach D. znam hotel Laworta (nazwa od szczytu Kamienna Laworta, u stóp której jest zlokalizowany) - całkiem OK.
Z samych U.Dolnych w sumie też można wyskoczyć (również autobusem), są małe, więc i dworzec kolejowy i autobusowy są w jednym miejscu smile Najbliżej z ładnych plenerów - do Soliny..., ale i Wetlina też w miarę blisko. Bieszczady mają mnóstwo ciekawych miejsc! 4-5 dni można ciekawie zagospodarować.
Życzę ciekawego wyjazdu, a potem prosimy o relację i zdjęcia big_smile

 

#5 2015-06-16 12:53:41

peperson

Re: Gdzie znajde fajne schronisko

Jakie są ceny w tym hotelu. Tak jak spoglądałem to bywało rożnie smile
Raz mi wyszło 2100 w promocji -50% smile za 7 dni zakwaterowania.
Ogólnie ładnie tam wszystko było, no ale mnie nie stać.

 

#6 2015-06-17 08:28:18

Magda_Kajzer

Re: Gdzie znajde fajne schronisko

2100??? A jaki termin? No, cena trochę z kosmosu smile

 

#7 2015-06-17 18:00:32

AniaMW

Re: Gdzie znajde fajne schronisko

Peperson, cen nie pamiętam, zresztą byłam tam jakiś czas temu, mogły się zmienić, ale w Laworcie nie są wygórowane, a warunki przyzwoite. Najlepiej zapytaj wujka Googla, zapodając mu Hotel Laworta Ustrzyki D. - na pewno wyświetli Ci aktualny cennik a także nr telefonu, dopytasz o interesujące Cię szczegóły.

 

#8 2015-06-19 16:27:57

peperson

Re: Gdzie znajde fajne schronisko

To był hotel z 4 gwiazdkami, skusiłem się zobaczyć bo było -50% . . .
Nie sądziłem, że to takie buty. A wyjazd ma być wrzesień 18 do 29, to chyba najlepszy moment.

 

#9 2015-06-24 12:05:49

peperson

Re: Gdzie znajde fajne schronisko

Podoba mi się styl karczmy w tym pensjonacie i do tego stół do bilarda.
Miło można spędzić czas wieczorami ale przewiduję dużo zdjęć i jeszcze więcej spokoju dla siebie od tego wszystkiego.
Ale ŁAŁ apartament mają bardzo piękny szkoda że cena za dobę to 410 złotych smile
Nie jestem Wojewódzi nie jestem Duda, biedak ze mnie ;[

Pomimo tego wygląda wspaniale i jest położony w pieknym miejscu, nie wiem jak z widokiem przez okno ale chyba nie musiał bym się zamartwiać o to kiedy by mnie nie było. Za te kilka dni cena z wyżywieniem nie powinna przekroczyć, może z 1400 złotych w zależności od tego jak by mi się bardzo spodobało to mógłbym zostać na dłużej.

A co sądzicie o ubezpeiczeniu na taki wyjazd ? Oplaca się, niby mój sprzęt to tylko olympus E 350 + do tego 25-140 i jeden stały 50. ale to i tak około 1600 złotych. Zastanawiam się nad czymś z rankomatu. Słyszał ktoś o czymś takim ?

 

#10 2015-07-29 12:57:05

Patryk_P

Re: Gdzie znajde fajne schronisko

Bieszczady to wspaniała okolica,
Ustrzyki mogą posłużyć jako swego rodzaju baza wypadowa,
bierz do plecaka dobra ciuchy, latarkę, kompas i przede wszystkim dobra mapę okolicy z zaznaczonymi schroniskami, jak np, ta: mapy.com.pl/index.php?right=detal.php&id=1034 i w drogę,
my tak robimy, przygoda niesamowita, tylko wszystko z głową i rozwagą :-)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh