Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » W góry
  •  » Imprezowe w górach, wrzesień, gdzie?

#1 2015-07-25 10:38:04

Gustawson

Imprezowe w górach, wrzesień, gdzie?

Witam!
Stwierdziłem że znajomym, że musimy się wyszaleć. Wybór padł na polskie góry. Pytanie teraz gdzie?
Pierwszy wybór padł na Zakopane.
Nasze wymagania. W dzień chcemy pochodzić po górach, a wieczorem w nocy po prostu się wyszaleć, imprezy, pić, tańczyć, no i żeby były dziewczęta bo bez dziewczyn też się można bawić, ale po co? wink

Dodatkowo z roznych przyczyn wyszlo ze jedziemy we wrzesniu, z jednej strony słabo z drugiej fajnie, że rodziny z dziećmi bedą już w domach, więc powinni być w zdecydowanej większości studenci jako turyści big_smile
Gdzie w górach są takie miejscowości które spełnią nasze potrzeby?

 

#2 2015-07-25 11:09:50

papuas

Re: Imprezowe w górach, wrzesień, gdzie?

czyli chcesz namiary na agencje towarzyskie w Zakopanem??? Niestety, nie pomogę.
Połączenie alkoholu i zarwanych nocy z prawdziwym chodzeniem po Tatrach to tylko krok od tragedii; widać mocno niedojrzały jesteś.
Nawiasem mówiąc sierpień i wrzesień to najlepszy okres na tatrzańskie wędrówki, ale Tobie z tym nastawieniem polecam Górki Wielkie lub Tarnowskie Góry.

 

#3 2015-07-25 11:15:34

Gustawson

Re: Imprezowe w górach, wrzesień, gdzie?

Chce miejsca gdzie można w dzień pośmigać po górach,  a wieczorem wyjść na jakąś imprezę. Za bardzo wyolbrzymiles drogi użytkowniku.

 

#4 2015-07-25 14:03:51

papuas

Re: Imprezowe w górach, wrzesień, gdzie?

Tatry znam jak przysłowiową własną kieszeń, bo to najpiękniejsze góry w Polsce i wiele w nich przeżyłem. Pośmiganie po nich to przeciętnie 15 do 25km na dzień. Wydaje mi się, że w Zakopcu jest gdzie poimprezować - w rejonie Krupówek zawsze się coś dzieje, ale namiarów nie posiadam. Przestrzegam jedynie przed brawurą, bo góry słabości nie wybaczają. Inną opcją są Karkonosze mniej wymagające a równie piękne, a w Szklarskiej Porębie czy Karpaczu pewnie poimprezować się da. Gdybyś potrzebował rady przy doborze i wyborze górskich jednodniowych tras to napisz na priv - zawsze jestem w stanie coś doradzić.

 

#5 2015-07-27 14:53:32

Magda_Kajzer

Re: Imprezowe w górach, wrzesień, gdzie?

Tatry są wspaniałe. Osottatnio zdobyłam Rysy od słowackiej strony.
Szlak dobry nawet dla tych, co rzadko chodzą po górach.
Polecam szczerze.
A zainteresowanych zapraszam na mojego bloga, gdzie opisałam tą wyprawę:
bezpieczna-podroz.pl/ubezpieczenie-na-najwyzszym-poziomie/

 

#6 2015-07-29 14:29:20

AniaMW

Re: Imprezowe w górach, wrzesień, gdzie?

Gustawson, odradzam Ci wyjazd do Zakopanego, nawet we wrześniu.
Przy Twoich potrzebach/planach polecam raczej "kapuściane góry", czyli Sudety (dobrym pomysłem jest tu Szklarska albo Karpacz), Beskid Śląski (Wisła, Ustroń), albo Pieniny- Gorce (Szczawnica, Nowy Targ...). Tam możesz sobie pośmigać po górach a wieczoekiem poimprezować.

Natomiast Tatry nie dopuszczają takiego połączenia. Osobiście znam Tatry- podobnie jak Papuas -  a nawet lepiej niż własną kieszeń (we własnych kieszeniach czasem się gubię!, ale nie w Tatrach!).
Albo Tatry, albo imprezowanie!

Oczywiście, w Zakopanem jest gdzie poimprezować, jednak po zabawie nie ma sensu wybierać się w Wysokie Góry. A skoro nie pójdziecie w góry, to po co stać godzinami w korkach a potem jeszcze zagęszczać tłumy na Krupówkach?
Tatry i alkohol to dwie przeciwności! TOPR-owcy i tak mają co robić, a niestety często z powodu zwykłej ludzkiej głupoty...

Całe południe Polski to góry, poszukajcie sobie czegoś niższego od Tatr!!!!!

 

#7 2015-08-04 10:43:09

Magda_Kajzer

Re: Imprezowe w górach, wrzesień, gdzie?

AniaMW dlaczego tak odradzasz Tatry?
Są naprawdę wspaniałe i dla ludzi, którzy są na co dzień w miarę aktywni, mają trochę oleju w głowie i mierzą swoje siły na zamiary są doskonałe. Piękne i warte zdobywania.

 

#8 2015-08-07 19:12:32

AniaMW

Re: Imprezowe w górach, wrzesień, gdzie?

Magda, przeczytaj "ze zrozumieniem" i do końca mój wpis - tam jest odpowiedź na Twoje pytanie.

 

#9 2015-09-03 11:47:02

Magda_Kajzer

Re: Imprezowe w górach, wrzesień, gdzie?

OK, już wiem o co chodzi. Chyba miałam chwilowe zaćmienie i przeczytałam Twojego posta bardzo wybiórczo. Rozumiem, co chciałaś powiedzieć. Wybacz smile.

 

#10 2015-09-03 11:47:24

Magda_Kajzer

Re: Imprezowe w górach, wrzesień, gdzie?

Oczywiście, popieram Cię w tym aspekcie na 100% smile.

 

#11 2015-10-05 14:57:21

Amatorka

Re: Imprezowe w górach, wrzesień, gdzie?

Polecam okolice Gór Sowich. Spokojnie miejsce i idealne na imprezy

 

#12 2015-10-06 18:30:14

nataliasroda

Re: Imprezowe w górach, wrzesień, gdzie?

Witajcie,
wybieramy się z narzeczonym na weekend w góry 16-18.10.2015 polecicie jakiś nocleg?
Nie chcemy być w hotelu, ani w jakimś pensjonacie. Najlepiej to może coś blisko szlaków, z widokiem na góry, fajnie jakby był aneks kuchenny, żebyśmy mogli sobie przygotować coś do jedzenia o dowolnej porze.
Polecicie coś?

 

#13 2015-10-07 21:42:46

papuas

Re: Imprezowe w górach, wrzesień, gdzie?

witajcie
Nic konkretnego na temat miejsca - więc jak tu radzić??
Byłem kiedyś w fajnym miejscu w Zakopanem, ale od tego czasu mogło się wiele zmienić. Tanio, blisko centrum i górskich szlaków, pokoje i dostęp do kuchni. Możecie spróbować "Za Kmicicem" róg Makuszyńskiego i Grunwaldzkiej

 

#14 2015-10-08 10:32:18

Magda_Kajzer

Re: Imprezowe w górach, wrzesień, gdzie?

Ale w jakie góry się wybieracie? Bez konkretów ciężko coś doradzić smile

 

#15 2015-10-19 15:53:02

balza

Re: Imprezowe w górach, wrzesień, gdzie?

Najlepiej wybrać jakiś apartament w centrum Zakopanego, proponuje ulice Jagiellońską, Tetmajera, Orkana czy Sienkiewicza smile Blisko na Krupówki gdzie coś można wieczorem porobić i przy okazji blisko na Dworzec skąd często jeżdżą busy do różnych dolin, więc dowolność wyboru miejsc zwiedzanych smile A czemu apartament?? Jeżeli jedzie Was kilku to nie wyjdzie to nie wiadomo jak drogo a macie pełną prywatność big_smile

 
  • Index
  •  » W góry
  •  » Imprezowe w górach, wrzesień, gdzie?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh