Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-07-08 20:18:55

Pawel_88

Waluty

Travelmanaicy smile waszym zdaniem dolar poszybuje jeszcze mocno w gore? Kupujecie waluty na ostatnia chwile czy wczesniej?

 

#2 2015-07-08 20:24:17

hapol

Re: Waluty

Paweł....na dwoje babka wróżyła hmm
Jeszcze jakieś niecałe dwa miesiące temu kupowałem euro po 4,05 a teraz kręci się w okolicach 4,25 także ciężko stwierdzić tymbardziej że w okresie wakacyjnym obce waluty zawsze idą do góry...
Druga sprawa to Grecja sad

 

#3 2015-07-08 20:29:53

Pawel_88

Re: Waluty

No wlasnie.. Z sezonem to prawda w zeszylm roku pamietam kupowalem waluty dosc drogo a po powrocie koncem wrzesnia spadly a w tym roku przez Grecje.. kto wie co to bedzie..  placic za dolara ponad 4.. bo cos czuje ze do tylu dobije

 

#4 2015-07-08 21:00:13

hapol

Re: Waluty

A najlepsze jest to że chodzą pogłoski, że euro może przekroczyć magiczną barierę 5 złoty bangbangbang

 

#5 2015-07-08 21:03:20

Pawel_88

Re: Waluty

a tego to nie sylszalem.. jednym slowem paranoja

 

#6 2015-07-09 15:09:28

AniaMW

Re: Waluty

Paweł, myślę, że z kupowaniem walut na wyjazdy nie ma mocnych sad
Raz się uda, 10 razy nie...
My staramy się kupować wtedy, gdy jest taniej. Na pewno nie w sezonie, lecz przez cały rok. Zdecydowanie najkorzystniej wychodzi przez kantor internetowy (dolary i euro - gdy masz konta w tych walutach).
Obserwując ceny walut - gdzieś od grudnia 2014 - tak podskoczyły (zwłaszcza dolary właśnie), że póki co marne szanse na ich obniżkę. Z tego też względu nie planujemy w tym roku żadnego wyjazdu do USA (choć szkoda, bo wiza nam się "starzeje")... czekamy na lepsze układy finansów na świecie. Mam nadzieję, że dolar jednak zejdzie jeszcze trochę, choćby do 3,5.
Jeśli nie musisz, lepiej zaczekaj, a w razie potrzeby łap nieco tańsze dni! Nie jestem ekonomistą, lecz z moich obserwacji taniej jest w piątek (ile razy, gdy chciałam jeszcze poczekać, w poniedziałek było już znacznie drożej!)Powodzenia.

 

#7 2015-07-15 17:12:53

julkanesta

Re: Waluty

Nie ma co wróżyć, bo sytuacja jest bardzo niestabilna. Teraz chyba warto kupować wcześniej, niż czekać do ostatniej chwili, bo waluty idą w górę. Będąc w Gruzji kupowałam dolary dużo taniej niż są teraz, a było to niespełna miesiąc temu

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh