Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Grecja
  •  » RELACJA - Rodos i hotel Filerimos Village

#31 2015-07-02 18:14:12

Tifa

Re: RELACJA - Rodos i hotel Filerimos Village

Świetna relacja, piękne zdjęcia;) przymierzam się w tym roku do Grecji, ale jeszcze nie wiem, którą z wysp wybrać, Rodos właśnie powędrował w rankingu wyżej;)

 

#32 2015-07-02 21:51:19

julka2

Re: RELACJA - Rodos i hotel Filerimos Village

Dziękuję Tifa     smile

Ostatnio edytowany przez julka2 (2015-07-02 21:51:38)

 

#33 2015-08-04 10:45:13

Magda_Kajzer

Re: RELACJA - Rodos i hotel Filerimos Village

Super zrelacjonowane, dobrze się czyta, miło się ogląda!
smile

 

#34 2016-03-16 11:50:38

gerliks

Re: RELACJA - Rodos i hotel Filerimos Village

Byliśmy w tym hotelu w 2009 roku, czyli dosyć dawno. Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy było dramatycznie. Tzn. hotele całkiem spoko, ale oszczędności na każdym kroku. Kiepska kuchnia - strasznie trudno bylo znaleźć coś smacznego, a my wybredni to nie jesteśmy. All inclusive zależało od ilości butelek alkoholu na stanie. Kiedy piłka do piłki wodnej pękła, to już przez całe wakacje tego elementu animacji nie było. Animacje wieczorne ok. Animatorami było dwóch chłopaków z Rumunii?

 

#35 2016-05-08 20:22:20

julka2

Re: RELACJA - Rodos i hotel Filerimos Village

Gerliks jeśli chodzi o animacje, to za naszego pobytu był to mocny plus dla tego hotelu. Zabawianiem gości od rana do nocy zajmowało się dwóch animatorów. Jeden chłopak był z Polski, a drugi z Hiszpanii. Chłopcy byli rewelacyjni.
Jeśli chodzi o posiłki, to wybór nie był za duży, ale jedzenie nam bardzo smakowało. Może dlatego, że mieliśmy porównanie z pobytem na innej greckiej wyspie i tam mogę powiedzieć, że posiłki były katastrofalne i niezjadliwe.
Oszczędności też jakoś specjalnie nie odczuliśmy. Żyliśmy w wielkiej przyjażni z barmanami ha ha więc na jakość soków, czy drinków nie mogliśmy narzekać. Akurat jeśli chodzi o sam hotel, to byliśmy zadowoleni z wyboru. Cena też zrobiła swoje....no bo co można wymagać za 1700 zł z all za 2 tyg. pobytu?  wink

 
  • Index
  •  » Grecja
  •  » RELACJA - Rodos i hotel Filerimos Village

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh