Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-06-18 14:47:30

monster

Wakacje w Rowach

Cześć. Od kilku lat zwiedzam polskie wybrzeże i co rok jadę do innej miejscowości. W tym roku chciałbym zatrzymać się w Rowach (lub okolicy). Czy macie jakiś sprawdzony hotel/pensjonat? Podróżujemy we dwójkę z żoną i najbardziej zależy nam na wysokim komforcie, spokoju, ciszy... Nie koniecznie chcemy mieć do czynienia z wrzaskami dzieci, a tym bardziej z wycieczkami szkolnymi czy koloniami. Swoje pociechy już odchowaliśmy wink Możecie mi coś doradzić? Dzięki i pozdrawiam.

 

#2 2015-06-23 10:15:21

Magda_Kajzer

Re: Wakacje w Rowach

Sama nie jestem w stanie nic polecić, ale proponuję poszperać w necie. Ja zazwyczaj szukam w wyszukiwarkach, np. na trivago.pl czy hostele.pl i zawsze coś ciekawego w oko mi wpadnie, więc polecam smile

 

#3 2015-06-23 20:56:23

texarkana

Re: Wakacje w Rowach

Ta rada może się wydawać głupia (albo niemozliwa do zrealizowania), ale dla szukających spokoju najlepszy czas nad nasze morze to koniec czerwca i początek września.

 

#4 2015-07-15 13:43:31

bmors82

Re: Wakacje w Rowach

Ja najlepiej wspominam Rowy z namiotu. Mimo wszystko pól nie brakuje, jest taniej, lato będzie gorące, a klimat namiotowy w Rowach jest akurat sprzyjający wink

 

#5 2015-07-15 19:43:04

aanjok

Re: Wakacje w Rowach

Ja bardzo dobrze wspominam miejscowość Rewal. Mogłam przejść zdecydowanie z jednej miejscowości do drugiej czyli do Trzęsacza. W tym roku też się tam wybieram, chociaż nie wiem czy to mi pogoda dopiszę czy ta pogoda mi dopiszę bo u mnie ostatnio cały czas pada.

 

#6 2015-10-20 15:21:23

Massio

Re: Wakacje w Rowach

Ja również bardzo dobrze wspominam Rowy. smile W zeszłym roku w lipcu byliśmy tam z rodziną w hotelu Kormoran były to bardzo udane wakacje. Dzieciaki pluskały się w basenie, my natomiast zafundowalismy sobie 1 dzień w SPA (jest na terenie hotelu). Idealnie miejsce na relaks.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh