Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-06-12 10:48:58

filiplech

Torremolinos i okolice.

Witam wszystkich, planuję wraz z rodziną wybrać się w tym roku do Hiszpanii. Przylot planujemy 3 sierpnia do Malagi, następnie udać się do miasteczka Torremolinos z tąd mam kilka pytań:
1. Czy polecacie to miasteczko jako miejsce do wypoczynku? Pochodzę ze wsi i chciałbym, żeby coś się działo wieczorkiem. Polecacie jakieś inne blisko Malagi?
2. Czy istnieje możliwość znalezienia jakiegoś lokum już na miejscu, czy trzeba wcześniej rezerwować? Jak byliśmy np. w Chorwacji czy Grecji ze znalezieniem lokum nie było problemu, ciągle ktoś przy drodze stał z tabliczką "wolne pokoje". Czy tak samo jest w Hiszpanii?
3. Chciałbym sobie wypożyczyć samochód na tydzień aby zwiedzić Gibraltar oraz okolice. Czy jest to opłacalne? Czy lepiej wykupić sobie wycieczkę w biurze podróży?
4. Czy polecacie wycieczkę do Maroko?
Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

 

#2 2015-06-12 14:25:52

aga_

Re: Torremolinos i okolice.

czesc, z okolicznych miasteczek polecam Marbelle, pewnie najdroższa opcja, ale jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w jakich byłam, a dużo podróżuje. Odnośnie rezerwacji wydaje mi się, że warto zrobić przed wyjazdem, jedziesz w szczycie sezonu choć nigdy nie szukałam noclegu na miejscu, może wcale nie jest trudno. Odnośnie auta jeśli  jedziesz na 2 tygodnie to chyba  nie będzie duzej różnicy w cenie niż na tydzień, a tak nie bedziesz miał problemu z transportem z lotniska. W Maroko nie byłam, na Giblartarze owszem, polecam również Ronde

 

#3 2015-06-12 23:29:35

filiplech

Re: Torremolinos i okolice.

A coś z tańszej opcji polecasz? Mój budżet jest niestety ograniczony.. Mogłabyś mi napisać co warto zwiedzić w okolicy Malagi? Pozdrawiam.

 

#4 2015-06-13 20:17:20

Liliana

Re: Torremolinos i okolice.

w Hiszpanii można za niewielkie pieniądze wynająć samochód(chyba najtaniej w Europie). My wynajęliśmy samochód pickup przy 4 dorosłych i 1 dziecku sprawdził się idealnie dla wózka 2dużych walizek oraz 4mniejszych. Koszt na 10 dni 1000zł z dodatkowym ubezpieczeniem. Tyle że rezerwowałam z 3 miesięcznym wyprzedzeniem. Dla samochodów mniejszych ceny zaczynają się od 600zl. Warto wynająć samochód jesteście mobilni i napewno taniej wyjdzie niż z wycieczki z biura podróży. Paliwo w zeszłym roku było porównywalne z ceną za litr w Polsce.

 

#5 2015-06-14 11:23:06

filiplech

Re: Torremolinos i okolice.

Znacie może jakąś stronkę, gdzie znajdę tani hotel lub apartament?

 

#6 2015-06-14 21:26:26

aga_

Re: Torremolinos i okolice.

Sprawdz travelrepublic.co.uk, lowcostholidays.ie,  sprawdz hotel el rodeo w Marbelli

 

#7 2015-08-04 10:45:46

Magda_Kajzer

Re: Torremolinos i okolice.

Takich stron jest w necie od groma!
Wpisz w google, co chcesz i szukaj!

 

#8 2015-08-04 21:53:27

piea

Re: Torremolinos i okolice.

Andaluzja to przepiękny region Hiszpanii do zwiedzania i podziwiania, ale jeśli jeszcze nie wyjechaliście (wg opisu, to wczoraj), to wybierzcie na pobyt jakąś inną miejscówkę; ten pas wybrzeża jest betonowo paskudny, a juz samo Torremolinos to najgorszy wybór!, sąsiednia Benalmadena i Fuengirola też w sumie nie lepsze...; w tej części Costa del Sol chyba najprzyjemniejsza będzie Estepona, a dziać to się tam zawsze i wszędzie coś dzieje.... w końcu to wakacje, lato i Hiszpania!

 

#9 2015-10-02 11:23:23

Magda_Kajzer

Re: Torremolinos i okolice.

Zgadzam się w 100%! smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh