Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Egipt
  •  » RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

#46 2015-04-30 07:17:29

julka2

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Antenko dziękuję za relację. Ja też uważam że Egipt ma w sobie to coś i można tam wracać zawsze, nawet pare razy w roku  super Fajnie że jesteś z wyjazdu zadowolona i że troszkę odpoczęłaś   smile

 

#47 2015-04-30 08:07:38

Antenka

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Julcia- dziękuję buziak smilesmile

 

#48 2015-04-30 09:12:45

Kasia6555

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Super relacyjka....i znów zachciałao mi sie wrócic do Egiptu

 

#49 2015-04-30 09:53:06

Lenusia

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Co tu dużo "gadać" ja też postanowiłam,że będę wracać do Egiptu,ale tylko i wyłącznie do Marsa.Racja, te rafy tylko tam są bajeczne.Nie ma porównania do Szarmu czy Hurgady.
Po mojej ostatniej wizycie do Marsa,też się zakochałam w tym raju pod wodą  nurek
W Egipcie jak większość byłam kilkakrotnie,wszystko co trzeba było zobaczyć,zobaczyłam i wystarczy,Rejs po Nilu też zaliczony.Ale tak jak piszę,do Marsa będę wracać i wracać.Tam jest spokój i raj świata podwodnego.Nawet taki tygodniowy wypad daję dużo.

Antenka dziękuje za piękną relacyjkę wink

 

#50 2015-04-30 11:15:17

Swierszczyk

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Antenko, fajnie zobaczyc kawałek wodnego świata Twoim okiem, i nie pisz że zdjęcia sa złej jakości, sa super a ja nawet bym nie wiedziała jak je cyknąc pod wodą     smiech

Nigdy w Egipcie nie byłam i nie wiem czy tam kiedykolwiek dotrę, ale z przyjemnością czytam relacje, opowieści , wspomnienia innych smile Cieszę się,że wypoczęłas, nabrałaś sił i energii i teraz jednym słowem możesz zacząc knuć znou. smile

 

#51 2015-04-30 12:35:31

EwelaEM

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Piękne kolory pod wodą!!! Dziękuję za zabranie mnie na Marsa! smile

 

#52 2015-04-30 12:45:16

kasik364

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

 

#53 2015-04-30 13:57:05

malaria

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Anetko dziękuję za super relację smile Egipt to jednak Egipt.

Wojtek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widzisz gdzie Anetka rekina spotkała??? a my na Bohol chcemy lecieć smile Popatrz jaka farciara!!!! Szkoda, że nie można było sobie z nim posnurkować.

 

#54 2015-04-30 15:31:03

Antenka

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Dziewczynki- buziak dziękuję bardzo smile smile
Miło mi,że tyle osób tu zagląda-przecież w Egipcie już prawie wszyscy byli wink wink alejaja
Lenusia- jeżeli wrócę jeszcze do Egiptu-to też będzie to Marsa wink smile
Świerszczyk i Kasik- jeżeli się kiedyś  zdecydujecie na Egipt -służę pomocą smilesmile
Malaria- ten wyjazd to był total spontan i nie liczyłam na cuda wink co najwyżej na delfinki z którymi uwielbiam pływać i raczej mam do nich szczęście wink A o wielorybim słyszałam,że tam bywają, Sis na nurkach w SSH go spotkała ze dwa razy i to właśnie w kwietniu.Więc jak się ma dużo szczęścia, to w kwietniu można je tam spotkać.Nie marzyłam,że kiedyś mi się uda-a jednak wink A co do pływania- to był on na pełnym morzu i z daleka od raf,tak z 30 min płynięcia od Port Ghalib ,przed Abu Dabbab.Jakbym była na łodzi nurkowej to może? A tak nie wpuszczali nikogo do wody z łódek snurkowych( gdzie jednak większość ludzi to amatorzy pływający za kółkiem wink A poza tym prądy i te sprawy.Ale życzę żebyś też go zobaczyła-emocje bezcenne wink smile
Jeszcze raz dziękuję wszystkim buziak smile

 

#55 2015-04-30 16:17:52

lordowski

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

ale super zdjęcia SIS... czym robi takie piękne zdjęcia??

 

#56 2015-04-30 17:03:22

Antenka

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Dzięki smile Przekażę smile Generalnie Olympusem, modele były różne a te, to chyba  z F1.8 HD jak się nie mylę wink z obudową podwodną wink

 

#57 2015-04-30 20:22:43

Swierszczyk

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Antenka , ja mam nadzieję delfinki zobaczyć za tydzień na Teneryfie, jestem ciekawa jak się zachowują na wolności, bo póki co widziałam je jedynie w LORO Parku i w delfinarium w Warnie smile
Dlaczego nie byłam w Egipcie????? Nie wiem ... bo...Mój Mąz twierdzi ze mi się tam nie będzie podobać bo...targowanie, zaczepianie, nachalność, bakszysz, suk itd czyli to czego nie znoszę sad Ale może warto poświęcić coś by zobaczyć coś??? Dopiero czytając relacje z Egiptu na Trip4Cheap zaczęłam myśleć o tym,że..... warto pojechać chociaż raz, żeby przekonać się czy tak naprawdę podoba mi się czy nie....Mam Kolegę, który od 20 lat jeździ do Sharm.... "Po drodze" parę razy zmienił kierunek wakacyjny ale szybko i w podskokach wracał do Egiptowa smile

Trudno cos opiniować nie znając tego prawda???

 

#58 2015-04-30 21:38:19

Kropka

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Antenko, doczytałam, dooglądałm taniec
Świerszczyku, jak nie pojedziesz, to nie będziesz wiedziała, jak wiesz, byłam Tam kilkanascie razy, blisko i ciepło o każdej porze roku i żałuję, że już tam nie mogę latać sad

 

#59 2015-04-30 21:56:38

Antenka

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Świerszczyk- no bo z Egiptem to jest tak-albo się człowiek zakocha od pierwszego wejrzenia,albo znienawidzi i powie-nigdy więcej wink wink A,że latałam właśnie tam na okrągło-były różne powody- a teraz chętnie wracam.Ja uważam,że warto raz polecieć,żeby zweryfikować swoje zdanie,tak jak ja nigdy więcej nie polecę do Tunezji czy Turcji-byłam,widziałam co trzeba i raz wystarczy-nie moja bajka wink Ilu ludzi- tyle podróżniczych preferencji wink każdy swoje zdanie musi wyrobić sam smile

 

#60 2015-05-01 12:47:40

Lenusia

Re: RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Sam Egipt jako kraj,mi się nie podoba.Krajobrazy jak dla mnie beznadziejne,jedno wielkie pustkowie.Jedynie pięknie, zielono było wzdłuż Nilu,w okolicach Luxoru.
Ludzie-zaczepiacie ,to już w ogóle masakra,zwłaszcza w Szarmie na słynnej ulice Naama Bay,wystarczyło mi tam sił na pół godziny,następnie uciekałam do hotelu jak najprędzej.Najlepiej przesiedzieć cały czas w hotelu (no oprócz zwiedzania),bo te wszystkie bazary,stragany omijać szerokim lukiem,bo brak spokoju tam,normalnie niczego nie pooglądasz.
Jedzenie również,niby wszystkiego pełno,ale jak do konkretów,to nic pysznego nie ma,w porównaniu do innych krajów.Mi się wydaje,że ogólnie w Pln.Afryce tak jest,w krajach Egipt,Tunezja,Maroko (piszę o jedzeniu hotelowym) takie bez szału.

Jedynie w Marsie,jest święty spokój i piękna-przepiękna rafa i cudowne życie podwodne. Poza hotelem w Marsie nie ma co oglądać tak za bardzo.Krajobraz jak na Marsie big_smile
Jeśli ktoś nie pływa i nie interesuje go podwodny świat,to nie ma co robić w Egipcie.No chyba że kupę kamieni (czytaj piramidy) oglądać i grobowce wink

To dla Świerszczyka napisałam info big_smile

 
  • Index
  •  » Egipt
  •  » RELACJA - Brayka Lagoon z rekinem w tle.

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh