Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-04-15 12:17:57

kornet

Stopem na Sycylię

Hej, mój pierwszy post tutaj smile

Są tu jacyś stopowicze? Albo ludki, które podróżują niskobudżetowo (hostele/tanie przejazdy)? Chciałbym się wybrać pod koniec maja do Włoch, moim marzeniem jest dotarcie na Sycylię. Ale zobaczyłbym też inne części kraju, szczególnie Rzym smile Macie jakieś rady, doświadczenia?

 

#2 2015-04-16 10:45:31

Magda_Kajzer

Re: Stopem na Sycylię

Po Włoszech nie autopstopowałam, ale Rzym polecam, polecam! Nieważne, czy stopem czy bardziej tradycyjnie, ale to jedno z moich ulubionych miast. Jest magiczne, naprawdę chce się tam wracać. I wcale nie jest drogie! A co do autostopu - trochę o nim pisałam na moim blogu, odnośnie pomysłów na wakacje - bezpieczna-podroz.pl/tanie-i-oryginalne-wakacje-2015/, zapraszam, może Cię to zainteresuje. Pozdrawiam! smile

 

#3 2015-04-20 16:01:53

kornet

Re: Stopem na Sycylię

Dzięki smile Głównie mam obawy co do różnych pogłosek, że stop w Italii jest nielegalny..

 

#4 2015-05-04 09:10:34

Magda_Kajzer

Re: Stopem na Sycylię

Nic takiego nie słyszałam, więc to na pewno tylko pogłoski. Ludzie stopują po całym świecie i nic mi o tym nie wiadomo, żeby kogoś za to karano. Zbiorowe przejazdy typu carpooling są pod lupą urzędników, ale zwykłe stopowanie na szczęście jeszcze nie smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh