Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-06-05 10:23:32

megusta

Chiny zorganizowane

Polecam wszystkim wyjazd do Chin zorganizowany przez kogoś, kto się na tym zna. Wróciłam z wyprawy "Chiny - dwie stolice" i byłam bardzo zadowolona tylko dlatego, że ktoś nade mną czuwał (hehehe jak to brzmi). Więc pod tym kątem wszystko ok (rzeczowy przewodnik, czysty hotel, lot według planu), ale...

Chodzi o to, że w sytuacji, w której zostawaliśmy z mężem sami (w tzw. czasie wolnym) myślałam, że zwariuję! Niczego nie rozumiem, nie potrafię się dogadać (oczywiście w najbardziej turystycznych miejscach Chińczycy mówią jakoś po angielsku), nie mam pojęcia kiedy popełnię ogromnę faux paus. Szok, przytłoczył mnie ten kraj z jego egzotyczną, dla mnie zbyt egzotyczną kulturą.

Też tak mieliście, czy ja jestem dziwna?

 

#2 2015-03-09 13:11:36

iilloonnaa

Re: Chiny zorganizowane

Jedni właśnie dla tej inności chcą tam pojechać i zderzyć się z inną kulturą. Nie każdy musi się w niej dobrze czuć, więc nie jesteś dziwna smile

 

#3 2015-04-09 15:31:50

malaala

Re: Chiny zorganizowane

Dla mnie właśnie to poczucie delikatnego zagubienia jest takie przyjemne. Nie mówię o zgubieniu się w obcym kraju, ale o tej nutce podniecenia kiedy wszystko wokół jest tak niezwykle inne smile

 

#4 2015-10-26 09:37:57

Magda_Kajzer

Re: Chiny zorganizowane

Co w tym jest malaala smile.
Taki dreszczyk niepokoju i skacząca adrenalina.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh