Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-02-03 15:37:37

PAVULON

uwaga na nartach

jeśli jeździcie na nartach uważajcie .jest to piękny sport ale wymaga też myślenia i jazdy z głową. Niektórym wydaje się że po kilku lekcjach z instruktorem juz są gwiazdami.Pomyłka. W tym roku narty zbieraja przykre i tragiczne żniwo. Wczoraj w Korbielowie zginął 19 letni chłopak i to miejscowy ,doskonale znający tarse po której jeździł.Koniecznie kaski ,sprawdźcie przed jazdą wasz sprzęt i wiązania .UWAŻAJCIE!

 

#2 2009-02-03 15:43:09

Fresh

Re: uwaga na nartach

Dokładnie tak. Ja byłem kilka tygodni temu na nartach i trafiło się kilku "szaleńców" na stoku, choć ogólnie było bezpiecznie, może dlatego że było kilku policjantach na nartach - swoją drogą ciekawy widok smile

 

#3 2009-02-03 17:20:46

dagatek

Re: uwaga na nartach

Ja tez dopiero wrocilam z nart. Napatrzylam sie na szalencow.Stoki do nich nalezą....Zaden z nich ,mimo upadkow sie nie polamał, ale lepiej uwazac...Raczej są to ludzie b.mlodzi...brak im wyobrazni...słowa do nich nie docieraja....a brawura robi swoje..pozdr....

 

#4 2009-02-03 17:56:00

PAVULON

Re: uwaga na nartach

To jeszcze gwoli ostrzeżenia: kilka dni temu zginęła kobieta ,wpadła pod ratrak, młoda polka we Włoszech uderzyła w drzewo śmierc na miejscu choć w tym wypadku zawinił tez sprzęt . jak można ustawić siłę wypięcia wiążań u 12 latki na 0 kg?KTOŚ POWINIEN ZA TO BEKNĄĆ!  A ilu połamanych  pseudo narciaży maja szpitale co dzień wiedzą tylko tacy ludzie jak ja którzy potem udzielaja im pomocy . LUDZIE TROCHĘ ROZSĄDKU I  DOPASUJCIE WARUNKI NA STOKU DO WŁASNYCH UMIEJĘTNOŚĆI!!!

Ostatnio edytowany przez PAVULON (2009-02-07 07:42:08)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh