Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-09-25 14:31:02

Genius

Jaka pamiątkę przywieźć z Norwegii?

Jade do Norwegii na szkolenie. Chcę na szybko kupic coś z czego słynie ten kraj. Co powinienem przywieźć z Norwegii?

Orientujecie się może jakie są tam ceny? Słyszałem że masakrycznie drogo...

 

#2 2008-09-25 19:12:52

KaJka

Re: Jaka pamiątkę przywieźć z Norwegii?

OOo Tak, w Norwegii jest drogo. Oczywiście porównując z cenami w naszym kraju...
Ceny np. pieczywa czy alkoholu mogą zaskoczyc...
a co przywiesc z Norwegii? Dużo pamiątek związanych jest z łosiami tongue Ich wizerunek jest na koszulkach, breloczkach,kuflach; są maskotki łosie... A poza tym słynne skandynawskie Trolle ;P - wszędzie można je spotkac wink
ale nie wiem czy o cos takiego Pytaleś.... Zawsze możesz spotkac coś innego,nietypowego- co akurat Tobie się spodoba ;-)

 

#3 2008-09-25 20:10:36

KaSiK

Re: Jaka pamiątkę przywieźć z Norwegii?

a orientujesz sie jak kształtują się ceny noclegu?

 

#4 2008-09-26 10:54:44

KaJka

Re: Jaka pamiątkę przywieźć z Norwegii?

niestety się nie orientuję sad byłam tam 4 lata temu, na wycieczce zorganizowanej - i to pod namiotami.. więc nawet się cenami nie interesowałam...

 

#5 2008-09-26 15:02:54

KaSiK

Re: Jaka pamiątkę przywieźć z Norwegii?

ja to jakos za namiotami nie przepadam, ale jak mowisz ze standard na polach namiotowych jest wysoki to może faktycznie powinnam wziąć pod uwagę tę opcję. na pewno dużo taniej.

 

#6 2008-09-28 12:35:20

KaJka

Re: Jaka pamiątkę przywieźć z Norwegii?

ja wypady pod namiot całkiem lubię- mają swój klimat ;D Tylko że Skandynawia pod namiotem tylko jak jest ciepło... Ja byłam w lipcu,środek wakacji.. I do dziś pamiętam te pobudki o 6 rano ... powietrze RZEŹKIE, nie to za mało powiedziane.. spalismy we polarach, spodniach, w grubym śpiworze... i wcale nam gorąco nie było tongue
Ale wspomnienia zostały smile))

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh