Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-03-25 10:20:41

bepi

Transport, sprawdzony kierowca - Sri Lanka

Witam czy ktoś z Was posiada namiary na sprawdzonego miłego i niedrogiego kierowcę na Sri lance,  który podczas wycieczek nie będzie próbował kombinować i oferować  swoich sklepów, restauracji i innych kombinacji jak to bywa w niektórych krajach -) .... tylko  zawiezie zgodnie z własnym planem wycieczki ,będę mieszkała w okolicy Kalutara.
Jaki jest mniej więcej koszt wynajmu kierowcy i całodniowej wycieczki ?


Ps. Będę na Sri Lance na własną rękę,  potrzebuję  transportu z lotniska do miejscowości  Kalutara, czy ktoś się orientuje jaki jest realny koszt takiego transportu dla 2 osób ? abym nie musiała tracić dużo czasu na targowania cen z sufitu..tylko od razu na miejscu znała realia...

Ostatnio edytowany przez bepi (2015-03-25 10:27:23)

 

#2 2015-03-30 20:28:35

Soniza89

Re: Transport, sprawdzony kierowca - Sri Lanka

Tu masz namiary na kierowce z ktorym jezdzilismy .https://www.facebook.com/amila.fernando.5030?fref=ts   Bylismy bardzo zadowoleni smile Bardzo uczciwy , nie naciaga , nie oferuje swoich sklepow czy restauracji , a wrecz przecwinie i jezeli na trasie znajdowalo sie jakies ciekawe miejsce a nie mielismy go w planach bo nawet nie wiedzielismy o jego istnieniu to on sam od siebie pokazywal smile
. Niestety ceny Ci nie powiem bo to kolezanka orgaznizowala , a nam kierowca zalatwial rowniez : noclegi , sniadania , wycieczki wink ..A tak w ogole to juz Ci mega mega zazdroszcze , ja jestem zakochana w Sri Lance smile

 

#3 2015-03-31 07:56:04

bepi

Re: Transport, sprawdzony kierowca - Sri Lanka

big_smile i big_smile Soniu dzięki za odp. i namiary na kierowcę .

 

#4 2015-04-01 08:03:55

bepi

Re: Transport, sprawdzony kierowca - Sri Lanka

Soniu mam takie pytanie o cejlońską herbatkę,  czy możesz mi doradzić gdzie warto się obkupić aby nie zbankrutować.., bo musze zakupić około 20 paczek  ...bo rodzina spora i mi nie darują jak nie przywiozę choć na spróbowanie..czy kojarzysz w jakich pojemnościach się ją kupuje i gdzie najlepiej i najtaniej ?

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh