Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Pogaduchy
  •  » Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

#1 2009-01-20 09:31:41

panienka

Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

JA , ze względu na to , że wyjeżdżamy na ferie w góry pojeździć trochę na nartach , kupiłam dla mojego syna spodnie narciarskie, towar bdb jakości , obsługa również więc jestem zadowolona .
Jednak wcześniej zawiodłam się kupując klocki magnetyczne ( 3 opakowania) na jednej z aukcji Allegro , nie mam już linku a chętnie bym pokazała , ponieważ każde plastikowe opakowanie ( klocki są w plastikowych kuferkach) było połamane . Przesyłka była dość dobrze zabezpieczona , więc nie sądze żeby połamały się w transporcie ...

 

#2 2009-01-20 10:27:05

atram

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

moje wszystkie podröze sa kupowane przez internet,nie musze chodzic do biura podrözy.Prawde muwiac to polowa tego co posiadam jest kupiona w internecie.

 

#3 2009-01-20 10:30:59

maciej_moch

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

ja wole jednak osobiście zawsze coś można więcej wywalczyc:)
teraz gdy na sri lanke kupywaliśmy wycieczke to się targowaliśmy jedzie nas 8 osób to z pania kierownik wywalczyliśmy 2 wycieczki i ubezpieczenie gratis:d

 

#4 2009-01-20 10:34:03

maciej_moch

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

ee w tym przypadku zastosowaliśmy presje zbiorowątongue

 

#5 2009-01-20 10:36:56

atram

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

w inernecie szukam zawsze tej najtanszej opcji,zaczynam juz kilka miesiecy wczesniej obreswujac codziennie ceny.

 

#6 2009-01-22 18:09:37

PAVULON

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

tak jak atram prawie wszystko kupuje w necie od tuszu po sprzęt rtv. zawsze było ok raz wtopiłem ale był uczciwy sprzedawca i odkręciłem transakcję bez szkody

 

#7 2009-01-22 18:25:23

PAVULON

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

wstydzisz się????

 

#8 2009-01-23 12:21:15

Mika

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

ja ostatnio kupiłam torbę podróżną. Jestem zadowolona. Wygodne rozwiązanie.

 

#9 2009-03-02 19:34:43

michaska90

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

ja głównie ciuchy przez allegro

 

#10 2011-01-18 14:43:53

kangur

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Potrzebowalem dodatkowa baterie i zasilacz do aparatu Nikon D60. W sklepie zaspiewali rownowartosc 150 zl za baterie i ok 60 zl za kiepski "uniwersalny" zasilacz. Popatrzylem na internecie i za 80 zl dostalem baterie (lepsza) plus zasilacz do Nikona plus zestaw zasilajacy do samochodu. Obiektyw Sigma 18-200 nabylem za 45% ceny sklepowej plus zestaw filtrow, plus szmatki i plyn do czyszczenia plus pare innych gadzetow. To mnie przekonalo do zakupow przez internet smile

 

#11 2011-01-18 15:24:37

KlaudiaRakocz

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

a ja przed momentem kupiłam bilet na prom do Ystad wink samochód i 2 osoby, bilet OPEN - 700 zł...chyba miałam farta;p

 

#12 2011-01-18 20:21:25

kasia_lublin

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

ja ostatnio zamówiłam apartament w Chorwacji oraz najczęściej kupuje książki (wczoraj np. zamówiłam w empik.pl przewodnik po Czarnogórze;))

 

#13 2011-01-18 22:22:16

mar2403

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Najczesciej za posrednictwem internetu kupuje ksiazki. Ostatnio zamowilem przewodniki narciarskie National Geographic, ktore polecam

 

#14 2011-01-18 22:49:57

anet_zb

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

my przez internet kupujemy akcesoria fotograficzne , książki, upominki dla najbliższych, bukujemy noclegi i szukamy połączeń lotniczych....

 

#15 2011-01-19 10:10:43

katerina

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Najczesciej przez internet rezerwuje hotele i kupuje bilety lotnicze zwlaszcza niskobudzetowych linii lotniczych.Okolo 20 razy wykupilam przez internet bilety EasyJet i zawsze bez problemow!Polecam!

 
  • Index
  •  » Pogaduchy
  •  » Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh