Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-03-18 22:27:16

barbs

gdzie na narty w kwietniu?

Witam wszystkich smile, czy ktoś może mi polecić jakieś fajne miejsce na wyjazd w kwietniu??

 

#2 2015-03-19 16:30:42

AniaMW

Re: gdzie na narty w kwietniu?

Jeśłi myślisz o naszych górach, to na kwiecień śnieg jest pewny w wyższych partiach gór, czyli np. Pilsko w Beskidach, Kasprowy, czasem jeszcze w Zieleńcu bywa jazda... Zawsze możesz zobaczyć w kamerkach internetowych poszczególnych ośrodków narciarskich.
Natomiast jeżeli masz na uwadze Alpy - to spokojnie - tam gdzie są trasy narciarskie, jest i śnieg; bez względu na to, czy Austria, Włochy, Szwajcaria czy Francja. Wszędzie mają jeszcze sporo śniegu...

 

#3 2015-03-19 22:11:50

barbs

Re: gdzie na narty w kwietniu?

Dzięki, teraz to mam mętlik w głowie smile dzisiaj pomyślałam o wyjeździe do Włoch, bo sporo osób poleca Livigno. Czy ktoś z Was tam był?? Jeśli tak to czy przez biuro czy sami organizowaliście. Jeśli przez biuro to jakie?

 

#4 2015-03-22 16:09:50

AniaMW

Re: gdzie na narty w kwietniu?

Livigno - dobry wybór na wiosenne narty smile
Osobiście byłam tam z krakowskim biurem Antavia, wiem , że wyjazdy organizuje tam też Sport Centrum z Bielska-Białej (to biuro specjalizuje się w wyjazdach narciarskich!), obydwa biura znam dobrze i mogę polecić do Livigno.

 

#5 2015-03-24 00:02:10

Martyna_z_czerwca

Re: gdzie na narty w kwietniu?

W Alpach warunki są zawsze. :-)

 

#6 2015-03-26 22:24:39

barbs

Re: gdzie na narty w kwietniu?

Dzięki, zdecydowałam się, już się nie mogę doczekać wyjazdu smile dobrze, że to już niedługo, dam znać jak się wyjazd udał.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh