Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » W góry
  •  » Domek z kominkiem w gorach zima dla pary

#1 2014-11-07 14:25:31

coronel

Domek z kominkiem w gorach zima dla pary

Witam,
poszukuje informacji na temat wynajmu na kilka dni, domku drewnianego, z kominkiem z przytulnym wystrojem w gorach w okresie zimowym ( grudzien ).
Chcialbym wybrać się z dziewczyną na kilka dni w gory i zapewnić jej romantyczny odpoczynek w takim ze domku. Szukalem juz w necie takich domkow ale sa to domki albo w bardzo surowym stanie, w sasiedztwie innych domkow, osiedli... albo poprostu nie ma kominka smutas.gif
gdzieś na odludziu, z widokiem na gory i lasy usmiech.gif Jesli ktos coś wie, prosze o kontakt tutaj

No chyba że... uważacie że lepszą opcją jest hotel.... ale wydaje mi się że w hotelu nie ma tyle spokoju i prywatności co w takim domku...no i nastroju smile

 

#2 2014-11-07 17:42:08

lidonek

Re: Domek z kominkiem w gorach zima dla pary

to coprawda nie domek ale bardzo fajne apartamenty z kominkami właśnie; byłam we wrześniu i polecam

http://www.zakopaneapartamenty.net.pl/kompleksy/complex,1.htm

 

#3 2014-11-08 08:37:33

texarkana

Re: Domek z kominkiem w gorach zima dla pary

Mogę Ci polecić domek-cacuszko z kominkiem, cena przystępna, tuż pod lasem, ale niestety nie w górach, tylko na Suwalszczyźnie (też jest co robić zimą, zwiedzanie, biegowki, wędrowki). Jeśli jesteś zainteresowany, poszukam adresu.

 

#4 2014-11-26 15:28:41

ashtree

Re: Domek z kominkiem w gorach zima dla pary

ja z kolei odwiedziłam kiedyś domek w górach ... z kominkiem i klimatem ... ale w Bośni ... bardzo blisko kompleksu narciarskiego Bjelasnica , jednak na tyle oddalony, że można rzeczywiście poczuć się jak w dziczy i prawdziwej bałkańskiej wsi ... opcję polecam jednak większej grupie, np. rodzince albo grupie przyjaciół ... gdyby ktoś był zainteresowany mogę pomóc

 

#5 2015-02-17 08:50:39

ignorancja

Re: Domek z kominkiem w gorach zima dla pary

Nie wiem jak udał się Twój grudniowy wyjazd, ale ja w zeszłym roku miałam okazję trafić do nowowybudowanego domku w Zakopanem, domek powstał przy większym budynku (przy Drodze na Wierch), gdzie są wynajmowane pokoje, ale przed oknem masz tylko łąki i... widok na Giewont. W domku są 2 sypialnie, ale ja akurat trafiłam na moment, gdy całość była do dyspozycji 1 pary, a kominek nie tylko daje sporo ciepła, ale faktycznie tworzy niesamowity klimat

 

#6 2015-02-24 12:24:38

Martyna_z_czerwca

Re: Domek z kominkiem w gorach zima dla pary

Zieleniec! Pod Orlicą. Nie ma kominka, ale jest bardzo przytulnie. :-) Sama byłam i polecam.

 
  • Index
  •  » W góry
  •  » Domek z kominkiem w gorach zima dla pary

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh