Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2015-02-13 13:20:27

Kayleigh

Re: Turcja w maju

Dziękuje bardzo za odpowiedź. A czy jest możliwe skorzystania z wycieczki z polskim przewodnikiem? Czy wszyscy stawiają na międzynarodowy angielski? Nie żebym całkiem nic nie rozumiała, ale obawiam się że mogę niewiele zrozumieć z historycznych faktów niektórych zabytkowych miejsc, które mogłabym zwiedzić smile

 

#17 2015-02-14 03:01:19

texarkana

Re: Turcja w maju

Można szukać wycieczki z polskim przewodnikiem, są tam - ale nie tylu co w Egipcie. Turcy wykazują duży spryt językowy, zawsze się jakoś uda porozumieć. Niekoniecznie po angielsku. Zawsze można poczytac przewodnik albo sobie wydrukować informacje po polsku z internetu.

Odnośnie cen to nie pamiętam, zresztą byłam w 2010. Nie jest na pewno śmiertelnie drogo.

 

#18 2015-02-25 09:05:00

Kayleigh

Re: Turcja w maju

Ok okaże się na miejscu jak akcja pt. polski przewodnik, wyglądała smile
a znacie jakieś dobre i godne polecenia polskie biuro podróży w Turcji? Kto korzystał z wycieczek fakultatywnych w Turcji z Metintour?

 

#19 2015-03-22 09:42:01

wiktoriapil

Re: Turcja w maju

Nie korzystałam z tego biura ja zwiedzałam z LM Holiday. Kapadocja 45euro , Pamukale 45euro. Ja byłam zadowolona wycieczki z polskojęzycznym przewodnikiem.

 

#20 2015-04-08 21:40:10

Romek4567

Re: Turcja w maju

Wiem, że jak wakacje w Turcji to na pewno Kapadocja i Pamukkale, ale zapytam inaczej ... Jaki hamam (łaźnie turecką) polecacie w Turcji? smile Jak się relaksować to już po całości! smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh