Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Chorwacja
  •  » Ślepy traf - pytanie do doświadczonych podróżników!

#1 2015-01-05 15:19:08

michalgazda86

Ślepy traf - pytanie do doświadczonych podróżników!

Słuchajcie! Spotkałem się z możliwością wyjazdu z rodziną na wyjazd – to się chyba nazywa „no name”. Tyle, że nie jest to typowa oferta no name jak to  w niektórych biurach wygląda, że jadę do danego regionu/miasta nie znając jednak konkretnego obiektu hotelowego… Propozycja wygląda tak, że rezerwuję wyjazd na Bałkany, ale nie wiem nawet to którego z 3 krajów bałkańskich trafię (znam tylko ogólne informacje – bliskość morza, standard obiektów, wyżywienie).

Ale kluczową rolę odgrywa tutaj cena, ma być około 1/3 tańsza niż inne oferty wyjazdów na Bałkany, nawet gdybym wybrał najtańszą ofertę gdziekolwiek indziej… Sęk w tym, że o dokładnym kierunku wyjazdu dowiemy się kilka dni przed wyjazdem i nie wiem co myśleć o takiej ofercie…
Ale z drugiej strony na drogi wyjazd nieszczególnie nas stać i nie chcielibyśmy wydać fortuny na wakacje. I w zasadzie nie ma dla nas różnicy gdzie wypoczniemy – byle było ciepło, słonecznie i gdzie zjeść i popluskać się w wodzie :-)

Poszlibyście na coś takiego?

 

#2 2015-01-05 15:57:15

KlaudiaRakocz

Re: Ślepy traf - pytanie do doświadczonych podróżników!

Ja tak wink Bałkany sa piekne - wszedzie wink ...ahoj przygodo wink niech sie dzieje wink

 

#3 2015-01-05 16:09:10

michalgazda86

Re: Ślepy traf - pytanie do doświadczonych podróżników!

Powiem szczerze, że trochę obawiam się informacji 2-3 dni wcześniej na temat kierunku wyjazdu... Z drugiej strony jednak kraje bałkańskie chyba nie dzieli taka przepaść, żeby było trzeba się czegoś obawiać...;/

 

#4 2015-01-05 16:46:47

AniaMW

Re: Ślepy traf - pytanie do doświadczonych podróżników!

Bałkany są i piękne, i bezpieczne, i stosunkowo tanie...
Ludzie przyjaźnie nastawieni do przyjeżdżających gości, klimat też ciepły i przyjazny smile
Powinno się udać smile

 

#5 2015-01-26 13:43:46

Karina12

Re: Ślepy traf - pytanie do doświadczonych podróżników!

Myślę, że możesz się zdecydowaćwink Jak zostało już napisane, Bałkany to piękny rejon;) ja osobiście byłam w Albanii i bardzo miło wspominam ten wyjazd;) ciepło, tanio i przyjemnie, ludzie bardzo mili;)

 
  • Index
  •  » Chorwacja
  •  » Ślepy traf - pytanie do doświadczonych podróżników!

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh