Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-11-20 20:45:14

Nickoletta

Majorka w sierpniu :)

Bylam w Alcudii na Majorce w sierpniu, sluze pomoca big_smile

 

#2 2015-02-24 15:05:13

orientalnik

Re: Majorka w sierpniu :)

cześć Wam, planujemy z żoną wypad na Majorkę w te wakacje, więc mam kilka pytań big_smile
1) czy warto na miejscu wynająć auto? słyszałem że to dobra opcja żeby poznać całą wyspę
2) czy cała wyspa jest bardzo imprezowa czy są też jakieś spokojniejsze miasteczka/rejony? nie chce mieszkać na campingu w środku lasu, ale nie chciałbym też co noc słyszec pijanych ludzi drących się pod hotelowym balkonem
3) z jakiego biura polecacie wyjazdy? ja znalazłem oferte na ewakacjach, a ze nie korzystałem nigdy z ich uslug to zbieram opinie - warto, nie warto? nie mieliscie problemow z załatwieniem formalności? żona mnie straszy że ewakacje to jakiś no name i czarno to widzi, ale z tego co widzę to pośredniczą całiem normalnym biurom podróży 
4) jak wypada cenowo taki wyjazd? nie pytam o sama wycieczke tylko o koszty juz na miejscu - knajpki, restauracje itede

Z góry dzieki za wszelkie wskazówki!

 

#3 2015-02-24 20:40:04

Michasia_Bogus

Re: Majorka w sierpniu :)

Hej! My możemy polecić na spokojne wakacje Can Picafort, a konkretnie jego spokojną dzielnicę San Baulo, bardzo miło wspominamy te wakacje wink smile Zapraszamy do lektury naszej fotorelacji - http://www.travelmaniacy.pl/profil,1160,podroze,3873,hiszpania
Pozdrawiamy Michasia i Boguś  wink smile

 

#4 2015-02-26 14:50:35

mariposa

Re: Majorka w sierpniu :)

Jeśli chodzi o ewakacje to nie pomogę, bo nigdzie z nimi nie byłam, ale mogę Ci polecić wyjazd na Majorkę, moja siostra była na podróż poślubną i wrócila zachwycona:D samochód obowiazkowo!

 

#5 2015-02-27 11:14:12

orientalnik

Re: Majorka w sierpniu :)

Dzięki mariposa za odpowiedz, mogłabys w takim razie podpytac siostre o szczegóły?smile Co zjeść/zobaczyć/kupić na pamiątkę, a czego absolutnie unikać?

 

#6 2016-01-26 15:31:32

gruszka115

Re: Majorka w sierpniu :)

Ja byłam na dwa tygodnie w sierpniu na trzy dni wynajęliśmy auto, żeby pozwiedzać. Wypożyczalni jest masa!

 

#7 2016-03-01 11:18:02

arekki88l

Re: Majorka w sierpniu :)

tam auta za grosze można wypożyczyć, raz oddałem lekko porysowane, to machnęli ręką i nawet słowa nie powiedzieli,

 

#8 2016-04-08 12:28:00

rodak

Re: Majorka w sierpniu :)

Oni to tam w ogóle sa wyluzowani. Z autem luz, sa spokojniejsze miejsca, ja akurat lecialem ze znajomymi przez travela. Jakos ze ta nowoczesna czesc miasta jest polaczona z bardziej zabytkowa to jeszcze mozna nie tylko sie bawic, ale i zwiedzic. Warto zobaczyc, tak powiem tongue

 

#9 2016-04-20 12:03:53

gerliks

Re: Majorka w sierpniu :)

To kwestia oczekiwań - typowy klimat wyspiarski, ciekawe zabudowania i pewna pogoda.
W zasadzie już za 2k można trafić hotele, które będą przed sezonem spełniały oczekiwania, a właśnie rądzę wybierać się na wakacje dokładnie w tym okresie. My byliśmy pod koniec czerwca - było super.
Jeśli z dziećmi to radzę hotel dosyć blisko lotniska...

 

#10 2016-07-07 11:07:39

bull

Re: Majorka w sierpniu :)

też wybieramy się z małżonką na Majorkę w sierpniu, pod sam koniec. Wyprawę organizujemy na własną rękę, jedziemy na dziko smile zastanawiam się tylko co z ubezpieczeniem, czy musimy wykupić coś dodatkowego, czy wystarczy nam karta EKUZ?

 

#11 2016-07-08 12:41:25

krisztof

Re: Majorka w sierpniu :)

a co zamierzacie tam robić? jakieś nurkowanie itp?

 

#12 2016-07-11 16:32:29

bull

Re: Majorka w sierpniu :)

zwiedzać, wypoczywać smile tak naprawdę jeszcze nie mamy pewności, jeżeli znajdzie się czas i ochota to może i nurkowanie. ma to znaczenie przy wyborze ubezpieczenia?

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh