Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-11-01 22:39:21

texarkana

Boże Narodzenie w górach

Witam wszystkich,
zastanawiam się nad wyjazdem w polskie góry na święta. Wiem, że już późno na załatwianie, ale to taki pomysł ostatniej chwili, najwyżej się nie uda.
Czy ktoś spędzał Boże Narodzenie np. w Tatrach albo innych górach i mógłby coś polecić?

 

#2 2014-11-03 14:46:18

myszka

Re: Boże Narodzenie w górach

Ja spędzałam Sylwestra w Zakopcu kilka lat temu. Polecić mogę gospodarzy mieszkających na Mrowcach. Mrowce to dzielnica Zakopca ciut dalej od centrum ale ludzie mili. Korzystałam z noclegu na Mrowcach 15i 14 b czy jakoś tak. W obu przypadkach super gospodarze. Pod 15 trochę większy standard pokoi. Może być już za późno ale warto spróbować. Miejsca noclegowego z centrum nie polecam niemiła właścicielka - adresu nie pamiętam, ok 5 min od dworca.

 

#3 2014-11-04 19:22:11

AniaMW

Re: Boże Narodzenie w górach

Zdarzało mi się spędzać Boże Narodzenie/ Sylwestra w Tatrach...
Przy śnieżnej zimie - to niesamowite wrażenia, ale przy braku śniegu (a raz tak nam się właśnie trafiło) - porażka!
Żywo odtwarzają mi się góralskie Pasterki w kapliczkach (Wiktorówki - pod Rusinową Polaną, albo Gubałówka) a właściwie wokół nich (bo w środku za mało miejsca dla chętnych)... w nocy, na śniegu, w górach, przy dźwiękach żywej góralskiej muzyki...
To zapada głęboko w pamięci smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh