Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-11-03 00:36:26

texarkana

ARMENIA z biurem Krzysztof Matys Travel???

Niedawno znalazłam biuro, którego wcześniej nie znałam. Jest to Krzysztof Matys Travel – autorskie biuro podróży organizujące wyjazdy m.in. na Kaukaz, gdzie mnie jakiś magnes ciagnie od czasu wyjazdu do Gruzji.
Pojechałabym w lipcu na wycieczkę do Armenii... ale trochę się boję małego, nieznanego biura. W 2012 już zaryzykowałam, pojechałam do Gruzji z biurem krakowskim Czajka Travel i była jedna wielka dupcia blada. Pomijając skandaliczne warunki zakwaterowania (a nie mówię tu o braku telewizora czy czajnika w pokoju), program był taki sobie, wszystko przereklamowane, naciągane, organizacja typowa dla cwaniaka, który chce jak najwięcej zarobić nie dając turystom tego, co obiecał.
Teraz mam "wątpia", nie chcę powtórki. Ale Armenia ciągnie... No i jest to jedno z nie tak wielu biur, które ma wycieczkę po prostu do Armenii, a nie np. Armenia z Gruzją...
Zna może ktoś biuro Krzysztofa Matysa? Albo Armenię?

 

#2 2014-11-03 00:45:09

Fresh

Re: ARMENIA z biurem Krzysztof Matys Travel???

Coś gdzieś słyszałem o tym biurze, ale nie mogę sobie nić przypomnieć sad. Nie jest to duży touroperator, co nie znaczy, że jest zły - znam kilka małych biur wykonujących autorskie wyjazdy, które są naprawdę dobre - tyle, że nie robią "masówki".

A kiedy chcesz jechać? W listopadzie (pod koniec) będę uczestniczył w 2 różnych targach turystycznych w Warszawie, przy okazji spotkam się ze znajomymi z branży i mogę podpytać czy i co wiedzą o tym biurze.

 

#3 2014-11-03 08:20:17

KlaudiaRakocz

Re: ARMENIA z biurem Krzysztof Matys Travel???

Ja znam i mogę polecić....to biuro stworzone przez pasję wink a pan Krzysztof sam jest przewodnikiem.

 

#4 2014-11-03 09:20:49

AniaMW

Re: ARMENIA z biurem Krzysztof Matys Travel???

Biura nie znam, ale Armenię - owszem.
Jest prześliczna! Jak dla mnie, ciekawsza od Gruzji!

 

#5 2014-11-03 14:57:19

myszka

Re: ARMENIA z biurem Krzysztof Matys Travel???

A w jakim mieście urzęduje pan Krzysztof ?

 

#6 2014-11-03 16:12:14

KlaudiaRakocz

Re: ARMENIA z biurem Krzysztof Matys Travel???

Białystok

 

#7 2014-11-03 18:42:48

piea

Re: ARMENIA z biurem Krzysztof Matys Travel???

coś mi się kiedyś obiło o uszy; nie pamiętam czy był z nimi ktos z moich znajomych, czy po prostu czytałam gdzies na forach, ale ich stronka wyląda bardzo rzetelnie i profesjonalnie, choć to oczywiście o niczym nie świadczy;
Mój kolega był w tym roku w Armenii połączonej z Gruzją i Azerbejdźanem (Czas na Kaukaz z Rainbow) - bardzo sobie chwalił, właśnie szczególnie piękną Armenię.

 

#8 2014-11-04 15:37:09

texarkana

Re: ARMENIA z biurem Krzysztof Matys Travel???

Chciałabym jechać na początku lipca, ale nie wiem, czy się uda, takiego terminu w ofercie nie ma, trzeba by zebrać ekipkę i jechać "na zamówienie". Tymczasem moi podróżujący krewni i znajomi, jakby się zmówili, wszyscy siedzą w długach po uszy, bo pobrali kredyty mieszkaniowe i teraz urlop spędzają nad Świdrem. Tak więc nie wiem, czy coś z tego wyjdzie. Jest jeszcze inne biuro oferujące ten kierunek, nazywa się Bezkresy. Też go nie znam, nikt z moich znajomych nie jeździł z nimi. Mają termin lipcowy i program też brzmi nieźle. Może ich znacie?

Grzegorz, gdybyś mógł przy okazji zapytać o te dwa biura na targach, byłabym wdzięczna.

 

#9 2014-11-04 21:42:16

Fresh

Re: ARMENIA z biurem Krzysztof Matys Travel???

Pewnie, podpytam, jak będę miał jakieś informacje odnośnie obu biur, to dam znać.

 

#10 2014-11-04 23:41:11

piea

Re: ARMENIA z biurem Krzysztof Matys Travel???

Agata,
z biurem Bezkresy byli rodzice mojej koleżanki z pracy w Petersburgu, ale nie znam szczegółów, wiem tylko, że wrócili bardzo zadowoleni z wycieczki;
a sprawdziłaś może ofertę "Tamada-Tour"?
poczytałam trochę i wygląda to wszystko zachęcająco.

 

#11 2014-11-05 08:18:07

texarkana

Re: ARMENIA z biurem Krzysztof Matys Travel???

Dzięki, zobaczę!

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh