Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-10-28 11:41:05

hyzio

Kaprun - ferie dla dziecka

Powiedzcie czy warto jest wysylac 13 letnie dziecko ktore juz co nieco umie jezdzic na narty do zell am see ze snow nation na ferie w 2015 roku? chodzi o poziom trudnosci tras, czy sobie z nimi poradzi, itp?

 

#2 2014-10-31 18:52:20

AniaMW

Re: Kaprun - ferie dla dziecka

Pewnie, że warto smile
Podobnie, jak większość ośrodków alpejskich, Zell am See i Kaprun mają dużo tras, o zróżnicowanym stopniu trudności. Opiekun na pewno dobierze trasę do stopnia zaawansowania dziecka. Pamiętaj tylko o KASKU dla 13-latka!
W Austrii to obowiązek (do 18 roku życia), a przede wszystkim to kwestia większego bezpieczeństwa.

 

#3 2014-11-09 21:28:12

mnka

Re: Kaprun - ferie dla dziecka

ja myslę że nie ma czego się obawiac skoro zna jakies podstawy…ja powiem szczerze ze w tamtym roku razem z dzieckiem byliśmy na wycieczce z bfc w prawdzie w dolomitach ale  nie powiem,  rowniez mialam obawy czy puscic dziecko na stok  czy nie (wspomne tylko ze Natalka nie umiala jeździć). Tyle mialam strachu i bez potrzeby, opiekunowie zaopiekowali się corka , a instruktorzy nauczyli jedzic. Tak wiec śmiało nie ma czego się denerwowac, Twoja corka to już duze dziecko wink

 

#4 2014-11-13 13:58:35

hyzio

Re: Kaprun - ferie dla dziecka

Dzięki, poczytałem trochę opinii o firmie ostatecznie i zapisałem małego smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh