Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » W góry
  •  » W gory z dzieckiem - poszukiwane miejsca

#1 2014-07-20 14:31:16

emes

W gory z dzieckiem - poszukiwane miejsca

Poszukuję informacji na temat miejsc - najlepiej konkretne miejscowości, ośrodki, hotele.
Chodzi o urlop we wrześniu - pierwsza połowa.
Kryteria, jakie musi spełniać miejsce, ośrodek, hotel:
- jedziemy z dzieckiem, będzie miało wtedy jakieś 10 miesięcy
- interesuje nas ośrodek albo hotel o solidnym standardzie, niekoniecznie musi być basen czy SPA, bo i tak z tego nie skorzystamy ze względu na dziecko smile
- dobre położenie miejsc spacerowych - parki, proste i łatwe ścieżki spacerowe albo szlaki - takie jakie można spotkać np. w Górach Izerskich, łagodnych i szerokich (służą zimą jako trasy dla narciarzy - biegówki)
- nie planujemy długich, np. całodziennych wypraw w góry, będą to wycieczki albo spacery najwyżej kilkugodzinne

Miejsca jakie rozpatrujemy:
- Karkonosze - Szklarska Poręba albo Karpacz, a może coś innego polecicie?
- Góry Izerskie - Świeradów Zdrój, a może coś innego polecicie?
- Góry Stołowe - Kudowa Zdrój, a może coś innego polecicie?

Jeżeli znacie miejscówki o naprawdę dobrym standardzie i wyżywieniu w wymienionych miejscach - prośba o informację. Jakoś tym razem idzie nam pod górkę z wyborem miejsca - głównie z myślą o dziecku - więc każde Wasze doświadczenie mile widziane.

Ostatnio edytowany przez emes (2014-07-20 14:32:24)

 

#2 2014-07-22 23:08:48

NellyUk2661

Re: W gory z dzieckiem - poszukiwane miejsca

Ja polecam Apartament Cristal. Apartament dobrze usytuowany. Blisko centrum a jednocześnie jest cicho. Przepiękny widok na Szrenicę. Bardzo dobrze urządzony i pięknie wyposażony. Świetne miejsce na skorzystanie z wszytskich atrakcji Karkonoszy i Gór Izerskich.

 

#3 2014-08-06 13:33:12

natalias

Re: W gory z dzieckiem - poszukiwane miejsca

Faktycznie Góry Stołowe są piękne, jednak wydaje mi się, że wędrówki z taki maleństwem mogą się Wam tam nie udać. Polecam za to Beskid Mały, przepiękne tereny, łatwe i stosunkowo krótkie szlaki. W Inwałdzie, znajduje się wejście na kilka szlaków. Znajdziecie tam również piękny i bardzo komfortowy hotel - Hotel Łysoń, który ma pokoje specjalnie dostosowane do pobytu małych dzieci: parkhotellyson.pl/316-dla-dzieci. Dzieci do 10 roku życia mieszkają w hotelu za darmo. Wydaje mi się, że na pierwsze wakacje z dzieckiem takie miejsce będzie idealne

 

#4 2014-08-19 20:36:13

OneKena84

Re: W gory z dzieckiem - poszukiwane miejsca

Ja polecam Ci Kotlinę Kłodzka. Kilka lat temu byliśmy tam z naszymi dziećmi (wtedy 2,5 i 5 lat). Jest tam wiele miejsc do zwiedzania w Polsce i Czechach właśnie z dziećmi, np. Muzeum Papiernictwa w Dusznikach, Ogród Bajek w Międzygórzu, Błędne Skały.
My zrobiliśmy sobie również wycieczkę 1-dniową do Pragi. W Czechach zwiedziliśmy przepiękne zoo z przejażdżką oraz Skalne Miasto.

 

#5 2014-08-20 23:28:23

oliw

Re: W gory z dzieckiem - poszukiwane miejsca

Beskid Sląski - Wisła, Szczyrk. Kwater, hoteli od zatrzęsienia a i pospacerować jest gdzie.

 

#6 2014-08-27 17:03:05

Elnora2628

Re: W gory z dzieckiem - poszukiwane miejsca

W Górach Stołowych jedźcie do Dusznik Zdrój jako na nocleg. To niedaleko Kudowy, a równie ładna, jest piękny park z trasą spacerową, nową. W tym roku tam byłam na parę dni i nie nudziliśmy się. Było nawet taniej niż w Kudowie, w której też byliśmy.

 

#7 2014-09-02 16:48:05

Fantastique4

Re: W gory z dzieckiem - poszukiwane miejsca

Wisła, Ustroń. Tam można pospacerować. Byłam kiedyś w takim hotelu Ondraszek ( o ile dobrze pamiętam nazwę) i tam widziałam dużo ludzi z małymi dziećmi.

 
  • Index
  •  » W góry
  •  » W gory z dzieckiem - poszukiwane miejsca

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh