Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-10-22 15:05:28

AniaMW

Wonderland Tours

Znacie Wonderland Tours? A może ktoś z Was wyjeżdżał z tym biurem - jakie są Wasze opinie, doświadczenia w tym względzie??? Jestem bardzo ciekawa...

 

#2 2013-10-22 23:43:21

Fresh

Re: Wonderland Tours

O samym biurze pierwszy raz słyszę.

Sprawdzając kwestie formalne, działa od 13.10.1999 (wtedy zostało wpisane do Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych). Nowa gwarancja turystyczna wykupiona przez Wonderland Tours opiewa na nieco ponad 305 tyś zł. Ogólnie wygląda ok, jedyne co by mnie zaniepokoiło, to bardzo szeroka i różnoraka oferta (wycieczki na hawaje, rejsy, obozy młodzieżowe, wycieczki dla szkół) - taki miszmasz, co nie znaczy że to jest jakis minus.

A gdzie chcesz z nimi wyjechać?

 

#3 2013-10-23 16:45:08

AniaMW

Re: Wonderland Tours

Dzięki, zawsze to już jakaś informacja smile
Na razie badam grunt...
Póki co, szukając ofert w jeszcze jednym kierunku, gdzie nie byliśmy dotychczas, a leży w sferze naszych marzeń, właśnie w propozycjach tego biura znalazłam najciekawszy program smile

 

#4 2013-10-23 18:44:03

piea

Re: Wonderland Tours

podobnie jak Fresh, zupełnie nie znam tego Biura, nawet o nich nie słyszałam; sprawdziłam kilka interesujacych mnie kierunków i porównując z konkurencją wypadają dość drogo, ale mają za to sporo takich destynacji, do których inne biura nie organizują w ogóle  wycieczek;
W przypadku Ani: i znając jej upodobania stawiałabym na Kanadę-Alaskę smile
Zgadłam? smile

 

#5 2013-10-23 20:29:05

AniaMW

Re: Wonderland Tours

Ale mnie - Ala - rozszyfrowałaś... TAK, właśnie tak!
To są nasze wspólne upodobania - Ani i Pawła. Została nam jeszcze właśnie ta "Skandynawia" północno-amerykańska.
A tak na ucho jeszcze dodam, że w Skandynawię wkręcił mnie właśnie Paweł, zabierając tam w podróż poślubną... No i tak to się zaczęło... i trwa, i trwa, i trwa...

 

#6 2013-11-06 10:33:49

Imbachhorn_eu

Re: Wonderland Tours

Ja podobnie jak Przedmówcy,nie miałem styczności z tym biurem wiec tak na dobrą sprawę ciężko jest mi o nich cokolwiek powiedzieć.,jak kształtują się ceny wycieczek?

 

#7 2014-07-29 12:35:04

AniaMW

Re: Wonderland Tours

Teraz już sama się przekonałam smile
I spokojnie mogę Wam to biuro polecić!!! - zwłaszcza tym, którzy stawiają w podróżach na poznawanie świata (w przyzwoitych warunkach i bardzo miłej atmosferze).
Biuro Wonderland Tours to mała firma rodzinna z Łodzi prowadzona przez Annę Gałdecką, która skutecznie wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, a przy tym stwarza wspaniałą atmosferę uczestnikom wyjazdu.
Szczegóły dotyczące oferty znajdziecie na stronie Biura:
www.wonderlandtours.pl

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh