Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Hiszpania
  •  » Fuerteventura - zwiedzanie i wypożyczenie samochodu

#16 2014-07-18 02:56:45

Fresh

Re: Fuerteventura - zwiedzanie i wypożyczenie samochodu

 

#17 2014-07-25 21:55:53

Pawel_88

Re: Fuerteventura - zwiedzanie i wypożyczenie samochodu

Fresh dzieki za  kolejną cenną rade smile bo tak mialem zrobic jak napisales zebym nie robil ;]

 

#18 2014-08-27 16:43:04

Elnora2628

Re: Fuerteventura - zwiedzanie i wypożyczenie samochodu

A ja mam pytanie finansowe jeśli chodzi o zakup wyjazdu na Fuerteventurę. Przeglądam oferty last minute. Jak myślicie, jakiej najkorzystniejszej ceny można się spodziewać pod koniec września na tygodniowy wyjazd? Teraz ceny oscylują na ten okres w okolicach 2,5 - 3 tysiące. Do ilu mogą spaść? Na chwilę obecną wyjazdy "na już" kosztują ok. 1600 zł. We wrześniu mogą być jeszcze tańsze czy spodziewać się utrzymania?

 

#19 2014-08-27 20:19:10

KlaudiaRakocz

Re: Fuerteventura - zwiedzanie i wypożyczenie samochodu

myślę, że na cenę poniżej 1600 zł nie ma co liczyć....

 

#20 2014-08-28 00:53:48

Pawel_88

Re: Fuerteventura - zwiedzanie i wypożyczenie samochodu

Zgadzam się z Klaudią. 1600 zł to już jest naprawdę okazja, jeśli mówimy o all. Dużo zależy tez, z jakiego miasta chcesz lecieć i z jaka opcja oferty szukasz na chwile obecna ceny z 2 posiłkami oscylują w granicach 1600-1700 zł co nie oznacza ze nie znajdziesz oferty z all. Obserwuje od dłuższego czasu ceny na fuercie i 1600 to raczej ostateczna cena tym bardziej ze jest to kierunek całoroczny. Widziałem oferty za 1500 ale bez wyżywienia, co moim zdaniem się mija z celem ponieważ na miejscu każdy wyda raz tyle bo jeść cos trzeba a jechać żeby wegetować to nie ma sensu. Tak ze moim skromnym zdaniem taniej nie będzie. Chyba ze naprawdę będziesz bacznie obserwować lasty to może jakimś cudem cos się trafi, ale to już z wylotem z dnia na dzień. 

 
  • Index
  •  » Hiszpania
  •  » Fuerteventura - zwiedzanie i wypożyczenie samochodu

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh