Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2014-07-14 15:12:15

Letha81

Re: Moje hobby-bilety

Ale o co wam chodzi? ktoś się chyba wypowiada na ten temat, a poza tym czemu sugerujecie , ze jest to spam? przecież jeżeli byłby to spam, to mieliby link do jakiejś strony w podpisie czy poście, bo chyba na tym to polega tak?

 

#17 2014-07-14 15:18:50

Fresh

Re: Moje hobby-bilety

Jeśli ktoś zakłada kilka kont z jednego miejsca i do tego wypowiada się często bez sensu to sprawa jest jasna. Poczekamy, zobaczymy co te osoby (także Ty) będą pisały na forum czy w innych częściach serwisu.

 

#18 2014-07-25 12:05:33

Superalba87

Re: Moje hobby-bilety

 

#19 2014-07-26 00:19:08

Fresh

Re: Moje hobby-bilety

Monitorujemy, uprzedzam, że wypowiedzi bez sensu - niczego nie wnoszące do dyskusji oraz powielanie w treści danego słowa (marki), to także podstawa do zablokowania konta i to bez uprzedzenia co właśnie rozpoczynam, bo przesadzacie. To forum to nie miejsce do spamu/promocji innych marek!

 

#20 2014-07-26 02:20:43

kangur

Re: Moje hobby-bilety

Takie pitolenie o niczym skutecznie zniechęca do każdego forum. Jak się surfuje po necie szukając np. opinii na temat czegokolwiek: podróży, jakiegoś urządzenia, które chce się kupić, porady na jakikolwiek temat i trafia się na takie wpisy, to od razu człowiek przeskakuje na inne forum. Jest to, mówiąc kolokwialnie, bardzo upierdliwe.
Ciekawy jest styl tego pana czy pani o tysiącu imion (jak napisał Mariusz- bardzo charakterystyczny). Przypomina do złudzenia bezsensowne wywody różnych partyjniaków i tzw. działaczy prezentowane znudzonym na śmierć pracownikom podczas obowiązkowych zebrań organizowanych za komuny w zakładach pracy. Może mamy tu do czynienia z emerytowanym, tęskniącym za starymi dobrymi czasami, działaczem, który nie ma nic lepszego do roboty jak psucie komputera? smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh