Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-06-03 21:47:23

Posejdon

Zniżki w Paryżu

Witam, proszę o pomoc. Orientuje się ktoś może z Was w taryfie RATP (dla mnie jest nieczytelna) i sposobie określania wieku? W listopadzie mam 26 urodziny. Czy jadąc w czerwcu do Paryża mogę wejść do Luwru na darmowy bilet do 26 roku życia i skorzystać z biletu Ticket Jeunes weekend RATP?

Z góry dzięki
Pozdrawiam
Posejdon

 

#2 2014-06-04 01:04:58

krakowianka

Re: Zniżki w Paryżu

Witam,znizki na bilety sa tylko do 25 roku zycia. Jesli chcesz wejsc za darmo to w kazda pierwsza niedziele miesiaca sa darmowe wejscia.Ale trzeba wczesnie rano isc,bo jest zawsze mnostwo turystow. Bilet kosztuje 12£,do apartamentow Napoleona jest bilet osobny 13£

 

#3 2014-06-04 01:06:59

krakowianka

Re: Zniżki w Paryżu

Ticket Jeunes week jest tylko do 25 roku zycia i obejmuje jeden dzien,albo sobota,albo niedziela

 

#4 2014-06-04 21:33:28

Posejdon

Re: Zniżki w Paryżu

Dzięki wielkie Krakowianko za pomoc. O dziwo po 2 dniach odpisało mi RATP:
Bonjour,

Je fais suite à votre courriel ci-dessous, concernant votre demande d'information sur le ticket jeune.

On prends en compte la date de naissance.

Etant né en Novembre, vous pourrez donc utilisé le ticket jeune au mois de juin. Votre pièce d'identité faisant foi, en cas de contrôle.

Cordialement,

Karine RAUMEL

Conseiller Clientèle

Czyli w telegraficznym skrócie decyduje data urodzenia i trzeba mieć dowód osobisty podczas kontroli. Ticket de Jeunes jest do daty urodzin 26 smile

 

#5 2014-06-05 08:40:32

krakowianka

Re: Zniżki w Paryżu

Witaj,w czerwcu teo roku przysluguje ci ticket jeune do daty urodzin ale miej przy sobie dowod i legitymacje pozdrawiam

 

#6 2014-06-05 16:45:08

klara

Re: Zniżki w Paryżu

Do Luwru można wejść zawsze za darmo w pierwszą niedzielę miesiąca. Tylko kolejki są. My mieliśmy szczęście. Rezerwowaliśmy tani nocleg, zapłaciliśmy 45 euro za pokój 2-osobowy przy Montmartre. Te konsultantki rezerwowały nam nie tylko ten tani hotel w Paryżu, ale też bilety do Luwru i powiedziały nam o "tajnym" wejściu smile Zaoszczędziliśmy spoooro czasu. Polecam ten portal, bo zawsze można do nich zadzwonić, bo są na miejscu. I wiem, że z lotniska też odbierają jak ktoś się obawia, że się zgubi. A jest się gdzie gubić hihi smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh