Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Grecja
  •  » Jak najlepiej dostać się z Parali do Sounion?

#1 2014-05-13 17:18:10

joannap89

Jak najlepiej dostać się z Parali do Sounion?

Mam zarezerwowany z chłopakiem dwutygodniowy pobyt w Paralii. Interesuje mnie zorganizowanie na własną rękę wycieczki do Sounion oraz Aten. Jeżeli ktoś odbył podobną podróż bardzo prosiłabym o wskazówki. Czy bardziej opłaca się szukać autobusu czy pociągu, jak wygląda to cenowo. Z góry dzięki;)

 

#2 2014-05-15 09:00:09

katerina

Re: Jak najlepiej dostać się z Parali do Sounion?

Z Paralii musisz dostac sie do Salonik.Z Riwiery autobusy do Salonik odjezdzaja z Katerini.W dni powszednie co pol godziny,w weekendy co godzine.Koszt biletu 6,50 euro.
Z Salonik autobusy kilka razy dziennie do Aten,koszt biletu 30-35 euro w jedna strone!
Taniej bedzie pociagiem 19-29 euro,ale najlepiej rezerwowac bilety wczesniej.Ponizej lista,godziny i ceny polaczen /na gorze wpisz trase i date/
https://tickets.trainose.gr/dromologia/
Na Twoim miejscu wybralabym sie z wycieczka,tym bardziej,ze z Paralii musisz dostac sie najpiejw do Katerini,a potem do Salonik.Do tego dochodzi jeszcze dojazd do Sounio,a to tez spora odleglosc.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez katerina (2014-05-15 09:02:44)

 

#3 2014-05-19 20:03:36

joannap89

Re: Jak najlepiej dostać się z Parali do Sounion?

Ok dzięki za odpowiedź. Widzę, że trochę drogo wychodzi taka wycieczka na własną rękę.. Biuro podróży oferuje wyjazd do Aten za 50e z całym programem, więc zdecydowanie bardziej się opłaca, ale do Sunion już nie, a bardzo zależało mi zobaczyć to miejsce. Będę jeszcze coś kombinowaćwink

 

#4 2014-05-23 08:59:55

katerina

Re: Jak najlepiej dostać się z Parali do Sounion?

Z Salonik do Aten lataja kilka razy dziennie znane wszystkim irlandzkie niskobudzetowe linie.
Sa z pewnoscia lepszym rozwiazaniem niz autobusy.

Ostatnio edytowany przez katerina (2014-05-23 09:00:31)

 

#5 2015-02-04 13:31:46

willholt627

Re: Jak najlepiej dostać się z Parali do Sounion?

Ja polecam miejscowosc Argassi spokoj i piekna plaza ,oraz hotel Zante Village od tego hotelu jest jakies 10 min do plazy ale warto smile my bylismy bardzo zadowoleni smile

 
  • Index
  •  » Grecja
  •  » Jak najlepiej dostać się z Parali do Sounion?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh