Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Zsyp
  •  » Mont Blanc - samotnie, zimą...

#1 2013-02-19 21:36:45

Alpamax

Mont Blanc - samotnie, zimą...

Witam,

Jak w temacie, w marcu wybieram się na Mont Blanc. Kilka lat temu postanowiłem, że wdrapię się tam samotnie, zimą i nakręcę niezły film. Za kilka dni wyjeżdżam do Chamonix. Na stronie wyprawy (winterexpedition.pl) garść informacji na temat projektu. Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszam...

P.S. Nie zaszkodzi odwiedzić strony na Fejsie, może nawet i polubić. Pozdrawiam...

 

#2 2013-02-19 23:08:38

texarkana

Re: Mont Blanc - samotnie, zimą...

Weszłam na podaną stronę... poczytałam o "projekcie", obejrzałam zachętę na opłacenie reklamy własnej działalnosci... no i pytanko mam:

Jakim cudem wyprawa szumnie-dumnie filmowo-fotograficzna, a wejście samotne? Czy autorem zdjęć ma być wędrowiec?

 

#3 2013-02-19 23:33:36

Fresh

Re: Mont Blanc - samotnie, zimą...

Czyżby spam? jeśli tak, to poleci do Zsypu, ale poczekajmy...

 

#4 2013-02-24 16:54:00

ApartamentyGorskie_pl

Re: Mont Blanc - samotnie, zimą...

Tak szczerze mówiąc to wątpie aby samotny wypad na Mont Blanc był dobrym pomysłem,w mojej opinii to bardzo niebezpieczne i trzeba się z tym liczyć,zdecydowanie lepiej byłoby zorganizować cała wyprawę w kilka osób mających doświadczenie.

 

#5 2014-04-15 12:29:25

marcepan

Re: Mont Blanc - samotnie, zimą...

Jako fan podróży w górskie tereny z chęcią wybrałbym się na wycieczkę, by podbić szczyt Mont Blanc, lecz samotna wyprawa kojarzy mi się z postacią Kordiana od Juliusza Słowackiego i jak dla mnie jest zbyt szalona.

 

#6 2014-04-17 11:37:13

myszka

Re: Mont Blanc - samotnie, zimą...

Dla mnie to nie szaleństwo tylko głupota. Dla osób, które chociaż w małych górach się wspinają wiedzą że w góry chodzi się grupą. Należy zostawić dokładną trasę gospodarzom, rodzinie lub komukolwiek - zwłaszcza zimą.  Do tego ciekawa jestem jak 1 osoba ma zamiar zimą nieść namiot, śpiwór , ubrania, sprzęt foto, jedzenie, wodę bo nie możliwe jest wspięcie się w kilka godzin.  Jak dla mnie zwykłe naciągactwo. Użytkownik bez żadnej przeszłości na TM tj. zdjęć, podróży. Żadnego opisu wyprawy, dat, terminów itd.  Spam

 
  • Index
  •  » Zsyp
  •  » Mont Blanc - samotnie, zimą...

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh