Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2013-02-24 17:09:05

ApartamentyGorskie_pl

Re: podróże z małym dzieckiem

Moim zdaniem warto wybrać się na początek niezbyt daleko,jak chociażby w nasze polskie góry- tary i Zakopane. Na pewno na miejscu będzie mnóstwo atrakcji,a o same noclegi także nie ma się co martwić. Z małym dzieckiem musi być większy komfort wypoczynku jak i wyposażenia danego apartamentu.

 

#17 2013-02-25 16:44:48

medlady

Re: podróże z małym dzieckiem

Ja w Turcji byłam w pażdzierniku i nie było upału w przeciwieństwie do Egiptu w listopadzie;)Do Turcji może bym jeszcze raz sie wybrała ale bardziej na zwiedzanie Stambułu,kapadocji czy pomukale ale to nie z maluchem,chociaz powtórna wizyta w hamamie jest kusząca;)

 

#18 2013-03-30 16:14:28

OWAkces_PL

Re: podróże z małym dzieckiem

Jeżeli to faktycznie małe dziecko,to zmiana klimatu może mu czasem zaszkodzić,na taki egzotyczny,więc proponuję wspólny,rodzinny wypad nad morze. To chyba najlepsza opcja.

 

#19 2013-04-05 17:04:15

Gizel1986

Re: podróże z małym dzieckiem

To fakt w Turcji jest co zwiedzać wink a nawet samo plażowanie w hotelu z maluszkiem tez jest fajną opcja smile

 

#20 2013-04-11 16:13:31

Imbachhorn_eu

Re: podróże z małym dzieckiem

Turcja to akurat o tyle piękny kraj,że góry niemal łączą się z morzem,więc mamy kilak możliwości do zwiedzania. Z małym dzieckiem chyba jednak świeże górskie powietrze będzie lepszym wyborem,myśleliście może o austriackich Alpach?

 

#21 2013-06-06 16:35:20

WillaBartek_pl

Re: podróże z małym dzieckiem

Nie jedź z małym dzieckiem do egzotycznych krai, bo może jeszcze się rozchorować. Ale może coś na terenie naszego kraju? Czy to góry, czy to morze.

 

#22 2013-06-25 21:14:29

lila

Re: podróże z małym dzieckiem

My planujemy w najbliższym czasie wynająć domek na Bornholmie.Wybierzemy się dwoma rodzinami, Zebrało się nas 8 osób i koszta się dzielą.
unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/domki_w_skandynawii/domki_na_bornholmie
Zamierzamy sporo pozwiedzać tylko niewiemy jeszcze co warto zobaczyć, może ktoś z was był i mi podrzuci pomysły?

 

#23 2013-06-26 19:20:48

panterka

Re: podróże z małym dzieckiem

Nie byłam jeszcze, ale w sumie sama jestem ciekawa jak tam jest i czy w ogóle warto się tam wybrać ? ; -)

 

#24 2013-07-02 13:29:05

Hotel_Lidia_pl

Re: podróże z małym dzieckiem

Z malutkim dzieckiem ciężko jechać do egzotycznego kraju. Fakt faktem, że dziecku może nic nie byc, bo je zaszczepicie i będzie okey. Ale musicie wziąśc pod uwagę to, że może ono nie wytrzymać temperatury i całej podróży. Lepiej się udać gdzieś blisko i w miare podobnej temperaturze jak w naszym kraju. Może po prostu nad Polskie może jechać?

 

#25 2013-07-16 15:37:04

marioka

Re: podróże z małym dzieckiem

Myślę, że Chorwacja jest fajna na takie rodzinne wakacje. W moim przypadku jak najbardziej się to sprawdza smile

 

#26 2013-09-11 12:19:31

Hotel_Lidia_pl

Re: podróże z małym dzieckiem

Racja,ale pamiętajmy,ze Chorwacja także jest dosyć daleko,bo ponad 1300km w jedna stronę,więc taka podróż z małym dzieckiem może być bardzo uciążliwa i miejmy to na uwadze. Poleca nasze polskie morze:)

 

#27 2014-03-21 21:34:31

Ruda07

Re: podróże z małym dzieckiem

Podpisuję się pod pomysłem, by jechać do Hiszpanii smile Nie jest to jakoś najdalej znowu, ale pierwszy poważny rejs w świat może dzidzia odbyć właśnie tam. Mówię to tym bardziej, że moja siostra zabrała swojego synka w wieku 3 lat na pierwszy wyjazd właśnie do Hiszpanii i była mile zaskoczona, że obyło się bez problemów. smile

 

#28 2014-04-11 10:30:14

marcepan

Re: podróże z małym dzieckiem

Tak jak w wielu innych wypowiedziach, polecam Chorwację. Znajdziesz tam na prawdę dobre hotele z pięknym otoczeniem oraz w przystępnej cenie, a z dzieckiem nie będziesz miała większych problemów.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh