Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-04-08 01:19:44

texarkana

Nadszedł czas na Łotwę

Hej,
latem wybieram się na Łotwę, jedziemy własnym autem, trochę z rezerwacjami, a trochę bez. Plan trasy właśnie powstaje. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia? Jakieś sugestie co do miejsc, które warto odwiedzić (poza Rygą, bo to oczywiste)? Jak z cenami? Jak Łotysze nastawieni do Polaków?

 

#2 2014-06-16 16:04:14

texarkana

Re: Nadszedł czas na Łotwę

Cóż, nikt nic nie napisał, ale plan jakoś powstał:
1 - spływ 3-dniowy w Parku Narodowym Gauja
2 - tydzień w Rydze z licznymi wypadami na boki (m.in. kurort Jurmala, pałac Bauska, Park Narodowy Kemeru, nadmorski rezerwat Vidzemes)
3 - 3 dni w Lipawie (po drodze Kuldyga i Jełgawa)
Przejazd na Litwę
4 - tydzień na Mierzei Kurońskiej (ruchome wydmy, park narodowy)
A co dalej, jeszcze nie jest pewne.

 

#3 2014-08-31 23:59:53

texarkana

Re: Nadszedł czas na Łotwę

Sama tu piszę posty... Już wróciłam z Łotwy i było świetnie. Mało ludzi (poza Rygą), piękna przyroda (fajna bagna), przyzwoite plaże o niskim standardzie (bez parasoli, czyli takie jak lubię). Polecam na spokojny wypoczynek!

 

#4 2014-09-01 10:52:20

papuas

Re: Nadszedł czas na Łotwę

Czasem tak jest, że przecierając nowe szlaki nie można liczyć na porady. Za to teraz czekamy z niecierpliwością na relację, porady i fotki. smile

 

#5 2014-09-01 11:21:49

myszka

Re: Nadszedł czas na Łotwę

Ja też czekam na relację, chce Łotwę połączyć z Estonią i Litwą, więc przydadzą mi się info o cenach, miejscach i inne ważne rady:) Texarkana tak jak papuas napisał jak pojechałaś przecierać szlaki to nie dostałaś porad tylko sama je nam teraz udzielisz - mam nadzieję. smile

 

#6 2014-09-01 16:28:01

texarkana

Re: Nadszedł czas na Łotwę

Wkrótce się wezmę! Jeszcze nie uporządkowałam fotek.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh