Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2014-02-02 16:07:15

Patka

Re: Wasze turystyczne marzenia

Soniza89 <3 Mam to samo ! Również marzy mi się Meksyk smile A najbardziej ciągnie mnie do stolicy, tam jest chyba jakiś czakram, który mnie przyciąga smile a zjechałabym najchętniej cały kraj, mogłabym tam nawet zamieszkać. Marzenie mojego życia ! smile

 

#17 2014-02-03 18:58:44

maciekart

Re: Wasze turystyczne marzenia

Ojej jaki temat smile też zastanawiam się już długo jak odpowiedzieć ale nie wiem ... Z natury jestem ciepłolubny także jest może jest z kilka zimnych państw których nie chciałbym odwiedzić ale oprócz tego to jestem otwarty na wszystko! Jeszcze parę lat temu moimi największymi marzeniami były Seszele a zaraz potem Malediwy, które oczywiście nie spadają z mojej listy marzeń ale wtedy nie byłem jeszcze tak zorientowany co do piękna całego świata..przykładowo mogę podać: Azja:Tajlandia, Kambodża, Indie, Ameryki:USA,Meksyk,Brazylia,Wenezuela,Peru,Chile, Hawaje, całe Karaiby, Afryka:Kenia,Tanzania,Madagaskar, śliczne wysepki na Oceanie Indyjskim, Indonezja, plus jeszcze parę państw w Europie... i wiele wiele więcej... big_smile teraz moja lista jest strasznie długa i na prawdę nie potrafię powiedzieć wszystkiego dokładnie a każda podróż to dla mnie wiele radości!!! wink

 

#18 2014-02-21 10:49:27

Jastrzebiec_eu

Re: Wasze turystyczne marzenia

A ja nie gustuje w Ameryce Południowej,jeżeli już to chciałbym zobaczyć magiczne Las Vegas czy Wielki Kanion,to moje ciche marzenie:)

 

#19 2014-02-21 19:35:41

piea

Re: Wasze turystyczne marzenia

 

#20 2014-03-18 14:55:39

bettie2371

Re: Wasze turystyczne marzenia

Marzy mi się od dawien dawna kierunek Azjatycki. Szczególnie Chiny i Japonia. Dlaczego? Od dawna interesuje mnie kultura wschodu, zaczytuję się w mangach, chłonę te klimaty jak gąbka i natturalnie teraz muszę tam zawitać tongue

 

#21 2014-03-21 07:33:14

Superdaphine70

Re: Wasze turystyczne marzenia

Bardzo chciałabym odwiedzić Stany Zjednoczone. Zarówno ja, jak i mój mąż mamy tam rodzinę, ale wiadomo, że zorganizować taką podróż to nie jest bułka z masłem. Na razie nie mielibyśmy nawet na to czasu.

 

#22 2014-03-23 11:58:06

eldon1343

Re: Wasze turystyczne marzenia

Ja marzę o Japonii. Od dziecka interesowałem się kulturą Japończyków i bardzo chciałbym kiedyś odwiedzić ich kraj i na własne oczy zobaczyć jak to wszystko wygląda. Koniecznie musi się to marzenie spełnić smile

 

#23 2014-03-26 20:43:09

Patrina79

Re: Wasze turystyczne marzenia

A ja marzę o Indiach, Holandii, Australii i Meksyku smile Generalnie w tym roku zamierzam wybrać się do Indii - interesuję się ich kulturą i wszystkim co jest z tym związane - kocham ten kraj!

 

#24 2014-04-04 11:02:48

marcepan

Re: Wasze turystyczne marzenia

Zdecydowanie wycieczka po największych miastach Stanów Ameryki Północnej. Od dawna posiadam to marzenie, by na własne oczy zobaczyć występujące tam atrakcję i bardziej zapoznać się z ich kulturą. Szkoda tylko, że w naszym kraju na taki wyjazd można sobie pozwolić chyba po 20 albo 30 latach ciężkiej pracy za nędzne pieniądze.

 

#25 2014-04-16 22:19:45

Hiperlupe2829

Re: Wasze turystyczne marzenia

Zdecydowanie marzy mi się Czarnobyl. To musi być niesamowite zobaczyć na własne oczy to opuszczone miejsce, szczególnie teraz póki sarkofag nie zostanie postawiony. Ale w związku z sytuacją na Ukrainie jest to teraz mocno utrudnione..

 

#26 2014-05-03 00:38:06

lubiacapodroze

Re: Wasze turystyczne marzenia

Hmmm...... każdy marzy o dalekich podróżach i..............na marzeniach się kończy. Najdalej byłam w Szkocji ,na Chorwacji i w Bośni. Oczywiście byłam w Monachium, Berlinie,Bazylei,Francji,Austrii,Budapeszcie ,na Słowacji,Bratysławie itd , ale to jest blisko,a zawsze marzyłam o Los Angeles, Miami ,  to z tym,że to są raczej marzenia ściętej głowy.

 

#27 2014-06-10 18:33:33

barbieb

Re: Wasze turystyczne marzenia

Ja byłam niestety tylko raz w Azji, ani razu w Ameryce czy w Australii i te miejsca by mi się najbardziej marzyły - wiadomo, że zawsze ciągnie nas tam gdzie nie możemy jechać.

 

#28 2014-06-12 11:41:19

texarkana

Re: Wasze turystyczne marzenia

Moje marzenia należą raczej do realnych (chociaż niektórę wciąż odkładam na przyszłość ze względów finansowych). Lista starych i jeszcze niespełnionych marzeń egzotycznych zawiera Japonię, Chiny, Indie, Meksyk, Tajlandię - i tu w zupełności wystarczy mi tuzin wycieczek objazdowych, z czego połowa do Indii.

Na liście marzeń europejskich znajduje się Rosja, Finlandia, Norwegia, Rumunia, Czarnogóra, Irlandia i Islandia, a z miast Kijów, Rzym, Barcelona - w większość tych miejsc wybieram się własnym samochodem.

Marzenia niby spełnione to Turcja, Portugalia i Maroko - ale czuję tak wielki niedosyt, że jeszcze na pewno do trych krajów pojadę.

W Polsce byłam w bardzo wielu miejscach, ale wciąż mam ochotę na Sudety, Mazury, zachodnie Wybrzeże i Tatry/Podhale, a z miast ponownie Kraków, Trójmiasto, Poznań, Wrocław, Szczecin.

Od tego posta ciśnienie mi tak skoczyło, że muszę natychmiast przerwać pisanie i przyłożyć sobie lodu do rozpalonej głowy ;-)

 

#29 2014-06-12 23:21:47

katerina

Re: Wasze turystyczne marzenia

 

#30 2014-06-18 08:54:41

KlaudiaRakocz

Re: Wasze turystyczne marzenia

Czołem travelmaniacy wink w tym roku jest szansa że spełni mi się moje jedno z marzeń. Tych nie tylko podróżniczych ale też życiowych. Co prawda za równe 6 miesięcy ale jestem już na tyle podekscytowana, że spać nie mogę, no i z Wami się chciałam podzielić moi drodzy travelmaniacy tą radosną nowiną wink Trzymajcie proszę kciuki, żeby się udało wink

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh