Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-01-10 15:13:40

sokol

chetni na wypady w tatry

witam , jestem z okolic Katowic. Czesto robie wypady w tatry . Jeżdżę tez czasem na jeden dzień , wcześnie rano wyjad, duża góra i późnym wieczorem w domu. Czasem tez z jednym noclegiem ( mam tanie i fajne kwatery ) i wtedy dwa dni chodzenia . Szukam chętnych na takie wypady by koszty paliwa były mniejsze. Zaznaczam iż poszukuję ludzi co juz trochę chodzą po górach ,mówiąc najprościej znaja temat. Pozdrawiam

 

#2 2013-01-23 13:47:05

ApartamentyGorskie_pl

Re: chetni na wypady w tatry

Napisz jak najwięcej szczegółów,bo propozycja wydaje się całkiem interesująca. Gdzie dokładnie masz te kwatery oraz jaka cena za nocleg?

 

#3 2013-01-25 13:11:13

sokol

Re: chetni na wypady w tatry

Witam, kwatety sa obok zakopanego w miejscowości Ząb ( kilkanascie minut autem do Zakopanego ) i mam tam dwa punkty . Koszt w tamtym sezonie był 25-30 zł za dobę , w zależności od ilości dni. jest wszystko co potrzeba : czysto , kuchnia , ciepła woda , tv i w jednej z kwater super widok na całe tary z ogórka ( po trasie wypic piwko przy takim widoku - bajka ) Zresztą na kwaterach spędzam mało czasu bo wypady robie w celu max chodzenia . Samochód posiadam , a w dłuższej znajomości jak ktos chętny yezmam to zawsze mozna się wymieniac . Zaznaczam iż lubie chodzic dośc duzo i na trudnych szlakach , ale oczywiscie każdy może zorganizowac sobie czas a ważne że koszty ida na połowe . POzdrawiam

 

#4 2013-01-27 15:52:57

papuas

Re: chetni na wypady w tatry

witam
Ostatnio spałem w centrum Zakopanego za 30 -35zł. Praktycznie skrzyżowanie Grunwaldzkiej z Makuszyńskiego niedaleko dol Białego. Warunki przyzwoite, kuchnia do dyspozycji, rano bus spod domu do Kuźnic, miejsce na grill - nic tylko chodzić, a autko pod domem. Bez trudu do znalezienia w internecie dom przy Grunwaldzkiej  25a "Za Kmicicem"
bo znajduje się za karczmą Kmicic. Ze spokojem polecam

 

#5 2013-02-03 13:18:29

Rajcza_Pensjonat_pl

Re: chetni na wypady w tatry

Witam Wszystkich na forum. dzięki za polecenie adresu,być może przyda sie to w przyszłości,tym bardziej że to centrum Zakopanego,gdzie teoretycznie ceny powinny być większe.

 

#6 2013-03-27 12:32:14

karolina9

Re: chetni na wypady w tatry

Ceny w Zakopanem są różne. Im dalej od ważnych punktów turystycznych tym taniej smile

 

#7 2013-03-29 08:46:38

Rajcza_Pensjonat_pl

Re: chetni na wypady w tatry

Z reguły tak i za przykład posłuży tutaj Pardałówka (nowa),gdzie faktycznie będzie nieco taniej,ale to też zależy od standardu pokoju,pensjonatu w jakim nocujemy.

 

#8 2013-04-11 16:20:02

Imbachhorn_eu

Re: chetni na wypady w tatry

Fakt,na Pardałówce ceny są niższe,podobnie jak na Krzeptówkach. Im bliżej centrum tym cena wzrasta,aż na Krupówkach osiąga niemal zenit,bo jest bardzo drogo...

 

#9 2014-01-10 13:32:45

Stefan

Re: chetni na wypady w tatry

Wg mnie w całym Zakopanem jest strasznie drogo. Jest wiele piękniejszych i zarazem tańszych miejsc

 

#10 2014-01-11 20:23:15

AniaMW

Re: chetni na wypady w tatry

Wygląda na to, że mało wiesz - Stefan - o Zakopanem... albo jesteś stronniczy sad

Jest i drogo i tanio, zależy jak kto woli smile)) Każdy dla siebie może znaleźć odpowiednią ofertę. Osobiście znam kilka miejsc noclegowych (kwatery) w okolicy dworca, b. tanich, po 20-30zł od osoby za noc. Więc trudno nazwać to wysoką ceną!
A Tatry są tylko jedne w Polsce ...
I są bezsprzecznie PIĘKNE!!!

Co nie znaczy, że inne miejsca też nie mają uroku.

 

#11 2014-02-28 12:41:34

WillaSwoboda_pl

Re: chetni na wypady w tatry

Zgadzam sie,może i są tańsze miejsca ale to też zależy od miejsca noclegowego,konkretnego pensjonatu jaki wybierzesz. A co do piękniejszych miejsc,to już bardzo indywidualna kwestia.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh