Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-02-07 13:23:44

lis1910r

Portugalia pod namiotem.

Witam chcialbym latem wybrac sie do Portugalii na 2 tygodnie, wynajac samochod i objechac ja od Faro po Porto. Ktos moze orientuje sie czy dobra opcja jest spanie pod namiotem?jakie sa ceny na polach namiotowych?

 

#2 2014-02-08 15:29:18

AniaMW

Re: Portugalia pod namiotem.

Cześć,
byliśmy 2x w Portugalii z namiotem - uważam ten wariant za b.dogodne rozwiązanie (jeśli ktoś lubi spać w namiocie!).
Campingów jest wystarczająco dużo; i w Lizbonie, i w Porto, i - dużo - nad samym Atlantykiem, są bardzij wypasione i ze skromniejszym wyposażeniem. Ceny zbliżone do średnich europejskich, a nawet nieco niższe (my byliśmy dosć dawno, ostatnio w 2000 roku, więc stawki jakie płaciliśmy mogą być nieaktualne). Porównując jednak koszty opłat campingowych w tym samym roku między Portugalią a np. Francją, Portugalia wypada korzystniej smile
Najlepiej wpisz w wyszukiwarkę "Campingi - i miasto w okolicy którego chcesz się zatrzymać" - zobaczysz aktualne oferty cenowe.
Osobiście mam dobre doświadczenia z portugalskich campingów.

 

#3 2014-02-08 15:40:52

lis1910r

Re: Portugalia pod namiotem.

dzieki za porade:) a znajde bez problemu miejsce bez wczesniejszej rezerwacji? chcialbym po trochu sie przemieszczac i nie miec z góry ustalonych noclegow.

 

#4 2014-02-09 17:11:42

AniaMW

Re: Portugalia pod namiotem.

Spokojnie, campingi mają przestronne, miejsca na namioty nie brakuje smile
To tylko w GB spotkałam się kiedyś - w Cambridge - na wielkim campingu - że w pewnym momencie zamknęli wjazd i wystawili tabliczkę "FULL"... angielska mentalność!
W Portugalii z tym nie ma problemu.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh