Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-01-11 16:22:55

malik

Berlin

W styczniu wybieram się na parę dni do Berlina. Ogólny plan co chcę zobaczyć już mam. Szukam jeszcze niedrogiego hotelu , może ktoś zna jakiś godny polecenia, wdzięczna bym była za namiary. Ponieważ przez Niemcy przemykaliśmy tylko autostradami, jest to dla nas ziemia zupełnie nieznana. Fajnie było by od znawców tego kraju poczytać parę porad.
A może ktoś wie o fajnych miejscach w Berlinie nie rekomendowanych w przewodnikach. Będę wdzięczna M.

 

#2 2014-01-28 11:16:36

STOPWroclaw_pl

Re: Berlin

A na jak długo wybierasz się do Berlina,ile dni? Masz już jakiś plan wycieczki? Co do hotelu to nie wiem dokładnie,ale szukaj raczej poza centrum,gdzie będzie zwyczajnie drogo.

 

#3 2014-01-30 17:48:12

malik

Re: Berlin

Właśnie wróciłam . Pogoda nie najlepsza na zwiedzanie bo było mroźno. Ale Berlin podobał mi się. Już teraz myślę aby zobaczyć jeszcze parę miejsc letnią porą. Hotel mieliśmy fajny. W dzielnicy dość dalekiej od centrum, ale miasto ma świetną komunikację i spod hotelu odjeżdżał autobus , którym jechaliśmy  do metra. Auto zostawialiśmy przed hotelem. Hotelik nazywa się Atlantyk jest czyściutki i serwują dobre śniadania. Jak komuś nie przeszkadza odległość od centrum to miejsce jest godne polecenia. M

 

#4 2014-02-01 13:25:32

AniaMW

Re: Berlin

Fajnie Malik, że było fajnie smile
To teraz prosimy o zdjęcia i relację!

 

#5 2014-05-03 00:46:50

lubiacapodroze

Re: Berlin

W Berlinie byłam kilka razy,mieszkała tam moja siostra,która w tej chwili mieszka w Glasgow w Szkocji. Zawsze jechałam ICE do Berlina.Troszkę zwiedziłam ,ale to było kilka lat temu, nie pamiętam już nazw,ale koło muru berlińskiego byłam,nawet przywiozłam kawałek z tego muru. smile

 

#6 2014-07-21 19:24:34

PROADRIENNE2412

Re: Berlin

Jeden z Polskich Busów jeździ do Berlina to można się wybrać. Absolutnym must watch (zwłaszcza dla lubiących zwierzaki) jest Berlin ZOO, Aquarium, Tierpark. A jak ktoś lubi zabytki to: Brama Brandenburska, mur berliński, Czerwony Ratusz, pomnik Marksa i Engelsa, Berliner Dom, Wyspa Muzeów, Reichstag.

 

#7 2014-08-07 12:29:31

amebawest

Re: Berlin

Berlin: Reichtag, brama brandenburska, unter den linden, wyspa muzealna, potsdamer platz z centrum sony, charlie chekpoint, Siegessäule, muzeum żydowskie no i mur berliński!

A tak wlaściwie to ja polecam miasto obok: POCZDAM - przepiękne!

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh